bugün

sürekli iyimser olan insandan burun farkıyla öndedir benim için..

olacaksan, sürekli gamsız olacaksın arkadaşım..

roarrrizm, miyavizm fln bunlar boş işler..
Sürekli enerjini emen insandır, mutluluğunu yarım bırakır, herkes de kendisi gibi mutsuz olsun ister. Uzak durulması gerekir
Akıllıdır.
Iyimser olmanın, olumlu düşünmenin olumlu bir getirisini görmemiş insandır. Kendini en kötüye alıştırıp, kötü bir durum olduğunda sarsılmayan, iyi bir durum olduğunda iki misli sevinip kıymetini bilendir.
Eve gelince karamsar olmamak elde değil hatta durun size şöyle anlatayım aileyle süregelen bitmek bilmeyen tuhaf sebeplerden çıkan tartışmalar vs bilmiyorum ama genelde çözümü uzaklaşmakta buluyorum geceleri hamakta yada balkonda geçiriyorum kitaplara yada animeye gömülüyorum galiba tuhaf bir yıkık oldum sözlüğe giriyorum hiç entry girmeden başlıkların arasında kayboluyorum bence güzel vakit geçiriyorum ama içimdeki ses dışarı çık sosyalleş az biraz diyor.
Birlikte vakit geçirmenin eziyet olacağı insandır. Sizin de heyecanınızı, yaşam kaynağınızı elinizden alır. Hayatınızdan çıktıktan sonra 1 hafta içerisinde bariz farkı anlarsınız.
hiç çekilmez, sizdeki yaşam enerjisini de sömürür. böyle negatif insanlardan uzak durmakta fayda var, siktirsin gitsin sizden uzakta karamsarlığa boğulsun.
Pesimist insandır. Façacılığa giriş yapma ihtimali yüksektir. Gotik müzik de dinliyor olabilir. Kişinin modunu düşürür böyleleri.. Gerçi, malum ülkede karamsar insanlara ihtiyacımız yok pek.. Bu ülke insanı karamsar yapıyor..
üzerindeki elektrik yükünden kurtulamayan kişidir. deşarj şart, inanç da !..
yanımda bulundurmadığım insan tipidir. üzülmek için kendi dertlerim yeterli.

bu da böyle bir entry'dir.
Hiç çekemediğim insandır.
Insanın enerjisini sömürür, yaşama isteğini alır götürür.
Uzak durun.
Yalnızken hızla ortaya çıkan kişilik özelliği. insan içinde ise tam tersi oluyor. Tabii içinde olduğun insan topluluğuna göre de değişebilir. Gerçi gelecek ile ilgili de bu durumun dışına pek çıkılamıyor, günümüz şartlarında malum. O yüzden de yüzde yüz kişinin tercih ettiği birşey olmayabilir. insanı her zaman kötü sonuçlara hazır tutması bakımından da iyi birşey sayılabilir.
güncel Önemli Başlıklar