bugün

beli görünmediği halde sürekli olarak eliyle pantalonunun üstüne düşen tişört yahut gömleğini tutup çekiştirerek belinin kapalı kalmasını sağlayan ve durduk yere etraftaki tüm dikkatleri üstüne çeken hatundur.
"çıtçıtlı bady" giymesini önerdiğimiz hatundur.
henüz yüzyılın icadı alttan çıtçıtlı badi ile tanışmamış hatun. aramızda para toplayıp alalım bir tane, sevaptır.
daha alttan çıtçıtlı zıbını keşfetmemiş kadındır.
külot altından olabilir.* * *
fıtık olan kadındır. yada dantelli kilodunu göstermek için çabalıyordur da haberin yok...
bide dekolte varsa fena...! üstü çek alttan açılsın altı çek üstten açılsın...sinirliyseniz lanet olsuuunn!! diyip üstünüzü başınızı yırtabilirsiniz..
göbeğini açıkta bırakacak bir bluz giymiştir. çevredeki bakışlardan rahatsız oluyor edasıyla bluzunu çekiştirmeye başlarlar. madem kapatacan neden açtın, yada açtın madem kapatma. *
Çekiceksen neden giyiyorsun? giyiyorsan neden çekiyorsun? sorularını cevaplaması gereken hatun.
amacı dikkat çekçek olan hatundur. beli kapalıdır, kimsenin umrunda değilken dikkatleri üstüne çeker. Diğerleri ne düşünüyor ama ben içimden "kafanı sikeyim gerizekalı" diyorum.
bir başka versiyonu da kısacık etek giyinip frikik vermemek için çabalayan hatundur.
malum bölgeleri göstermek istediği kişilerin olmadığı bir mekanda olduğu kapatıyordur. sevgilisi yada etkilemek istediği kişilerin yanında salağı oynayarak fark etmedim numarasıda yapar bunlar.
biraz önce belediye otobüsünde karşılaştım. gerçi ona belini kapatmaya çalışıyor denmezdi can simitini kapatıyor daha uygun olur.
beli açılan hatundur. madem açılmasından bu kadar rahatsızsın baştan açılmayan şeyler giy de bizi de zor durumda bırakma denir böylelerine. böyle durumlarda siz de kendinizi suçlu hissedersiniz.

-:ulan bir bakışımı falan mı yakaladı da düzeltmeye çalışıyor heralde benden rahatsız oldu hay anasını satayım ayıp ettim dersiniz.

bir kaç dakika sonra onun bunu seri bir tik haline getirdiğinin farkına varırsınız. mal lan bu kendine işkence çektiricen madem neden böyle giyindin dersiniz. haklısınızdır da.

(bkz: dekolte giyip bluzunu çekiştiren hatun)
bir diğer versiyonu, göğüs dekoltesi giyip çekmeye çalışan hatundur. evet çeker, ama dikkat çeker.
Çatlaklarını ya da çatalını gizliyordur.
düşük bel giyme ihtimali yüksektir.
(bkz: paradoks)
güncel Önemli Başlıklar