bugün

Alper ateş'in sunduğu, 4 farkli etaptan ve 1 final turundan olusan ve bloomberg ht kanalında yayınlanan yarisma programidir.
yarışma maratonumuza son eklenen yarışmadır. kafa karıştırır, zordur, illa sistemin istediği cevabı vermek gerekir. kelimelerle aranızın iyi olması şarttır. babamla rastgele denk geldiğimiz günü hatırlıyorum da ilk başlarda nasıl da afallamıştık.
sadece sistemdeki kelimelerin kabul edildiği blumberg ht yarıması. konsepti de güzel, izlenir.
Kübra adlı yarışmacının sürekli kazandığı ve saran yarışma. izleyin, izlettirin. O değil de yarışma formatını tam bilmiyorum. Şimdi büyük final falan olmuyo mu kazananlar için?
ne kadar eğlenceli bi program olsa bile ali ihsan varolun yerini tutamayacak progam.
gün yarışmasında birincisi, hafta finalinde ise ölesiye sonuncusu olduğum ve sorularıyla ne kadar yanar döner, halet-i ruhiyeye bağlı bir yarışma olduğunu kanıtlamış bloomberght yarışmasıdır. seti çok zevklidir. gayet eğlenceli bir kaç saat geçirmek isteyenlerin kesinlikle başvurmasını tavsiye ederim.
eğlenceli program. sunucusu belli ki ali ihsan'In izinden gidiyor. gayet kibar ve güleryüzlü.
toplam puan rekorunu kirarak ve diger yarismacilari abondone ederek agustos ayinin sampiyonu oldugum yarisma. guzel bir deneyimdi. herkese tavsiye ederim.
agustos ayinin ay finali sampiyonu oldum dedim. 4. entryde bahsedilen kubra da rakibimdi hatta. ekranda izlerken bana da sempatik gelmisti ama yarisma sirasinda kamera arkasinda yaptigi bir cirkeflik moralimi bozmustu.
yarın katılacağım yarışma. taktik varsa bekliyorum milet

edit:gittim yarıştım kaybettim geldim. ama olsun hiç değilse önemli olan yarışmaktı klişesini yapabildim mutluyum
bursa'dan yarışmacı var. şu an.
piyasadaki en kaliteli, en seviyeli bilgi yarışması.

belkide insanların para uğrana veyahut bir mal uğruna gelmedikleri tek yarışma programı. sadece belirli bir seviyede beyni olanları alıyorlar. hani ona göre. diğer yarışma programları gibi sanıp laps diye atlamayın, gömerler. bazen manyaklar geliyor çünkü.
Akşamları televizyonda izlenecek ve katılmak istediğim tek program. Sunucusu, yarışmanın formatı ve yarışmaciları gayet kaliteli. 14 entry girilmesinde de anlaşılıyor zaten.
(bkz: survivor)
bitirilme kararı alınmış yarışma. istirahat kelimesini bulamayan yarışmacılarla hep aklımda kalacak * .