bugün

oy satan, para için kendi eğilmez bükülmez dedikleri kuralların anasını sikip atan bir tarikat.
gereksiz tutucu, dar görüşlü, ''biz en doğruyuz''cu bir cemaattir. gençlerin kişiliklerini siler, kendilerine tabi bir silik insan üretirler kasıtları tam olarak o olmasa da... cep numaranız ellerine geçmeye görsün, sürekli, şu kermes bu kermes diye spam yapar ve sizden para koparmaya çalışırlar. ha, ayrıca bir de bu var. https://twitter.com/milit...tatus/1507055351996297217
Ne chp ne de akp çomarlarının ikisininde sevmediği bir cemaat. Demek ki doğru yoldalar.

20.yüzyılda mustafa kemalin 21. yüzyılda akp nin eziyetlerine rağmen ayaktalar.

cumhuriyetin ilanı ile medreseleri kapattıkları için jandarmadan kaça kaça trenlerde çiftliklerde kuran öğrettikleri söylenir.

istanbul seçiminde akpye oy vermedikleri için misilleme olarak 2 yurtlarını yıktılar sanırım.
Yarın bir gün devletin başına bela olabilecek tarikatçılar.

Din camiide cemaatle sağlanır kapalı kapılar ardındaki cemaatlerle değil.
chp olur da iktidara gelirse cemat ve tarikatleri kapatacakalarını bildikleri halde oylarını chp nin adayı imamoğluna verdiler.

edit: celladına aşık olan bir cemaat.
Süleyman hilmi tunahan'in yolundan gidenler. Iclerinden bir tanesini tanıdım ve hic sevmedim. Kimliğinden utanir ve liberalim derdi. "Arkidisler, ise giris şartlarını derin devlet belirliyor" ve benzeri mal mal laflar ederdi. Kendisinin uzerine çok gittim ve bir iki defa aglattigimi öğrendim. Şekerim bahçeli de babasını öldürmüştü.
mavi ve turkuvaz türban severler.
küçükken 1.5 sene yurtlarında kaldım birçoğu Atatürk ve devlet düşmani idi. sadece kendilerinin doğru yolda olduklarını düşünürler. bu yüzdende bi hayli tehlikelidirler. ülkeden temizlenmeleri gerek.
ülkenin iyiliği için temizlenmesi gereken tarikat. devlet düşmanı ve aynı fetö gibi amaçları için her Türkiye düşmanı ile işbirliği yapabilirler. dikkat edilmesi gerek.
fetö'yle aynı lacivertin tonudur ama biraz farklıdır. hiçbir zaman şimdiki iktidara yakın olmamışlardır. üyeleri erdoğan'a çok sağlam silivri'lik laflar söylerler.
atletico madrid b takımı.

edit:a takımı’nı zaten biliyoruz.
Kolu kesildi denilen çocuk kolunu kıyma makinesine kaptırmış , ihmal var mı evet var ama burada sanki yurt görevlileri tutup kesmiş gibi yazılması yanlıştır.
iftira atmak onursuz bir davranıştır.
Düşmanın bile olsa ona karşı onurlu ve dürüst olacaksın.
fetö'nün roleplay'i.
daha 3 sene önce yurtlarında çocuğun kolunu kesmiştiler. internetten ararsanız bulursunuz ilgili haberleri. süleymancıların mafya organizasyonu olduğunu bilenler bilir.
Bir söylentiye göre dua ederken havadan yağan sevaplar yere düşmesin diye iki el arasında boşluk kalmayacak şekilde birleştiren dini tarikat. Neden leğenle dua etmiyorlar diye düşündürmüştür. Kendi hallerinde takılıyorlar gibi duruyor. Şimdilik.
kendi halinde takılan allah yolundan başka işleri olmayan mülayim insanlardır. net..
yarın birgün bunlarda bir darbeye kalkışırsa kimse şaşırmasın aga.
Birde menzil var hepsi denetim altına alınmalı.
Bugün 15 Temmuz.
Herkes fetö tehlikesinin bitip bitmediğinden bahsediyor ama gözlerinin önündeki daha büyük tehlikeyi görmüyorlar.
Bu tehlikenin adı Süleymancılar tarikatıdır. Bu tarikat fetöden 10 kat daha tehlikelidir. 10 kat daha radikaldir. Daha çocukluk yaşında insanları alır ve dış dünyadan kopuk şekilde yetiştirirler. Aile bağları da dahil olmak üzere toplumla tüm irtibatını keserler.
Bu tarikatın en büyük gücü, ülkeye yayılmış milyondan fazla bireyi barındıran körü körüne bağlı mürit sürüleridir.
Yurtlarındaki psikolojik baskı o kadar fazladır ki, bir çok genç bunu kaldırmayıp intihar etmiştir ama olayların üzeri örtülmüştür.
Bu tarikat geç olmadan durdurulmalı, ele başları yargılanmalı ve bünyesindeki gençler derhal yeniden eğitilip Türk toplumuna kazandırılmalıdır.
Aksi halde yeni 15 Temmuzların olması kaçınılmazdır.
Korkutan oluşum.

Lütfen böyle kalın abiler olur mu?
Adnan Oktar ın 1. Sırada olduğunu kabul edersek, 3. Ya da 4. Sıradadırlar. Bitirilecekler.

Ulan Fetö ye bunu yapanlar size neler yapmaz.
potansiyel bir paralel yapılanma veya potansiyel bir günah keçisi.
Atatürk'ten nefret ederler. Geçen gün ablam konuyla alakalı şöyle bir şeyi anlattı; ablamla eniştem askeri müzeye mehter konserine götürmüşler yeğenimi, bir öğrenci grubu gelmiş başlarında "hoca"larıyla, hep beraber oturmuşlar, konser başlamış. Marşlar çalıyor tek tek, yeni marşa geçmiş mehter grubu, başlamışlar "hoşgelişler ola mustafa Kemal paşa" diye, bu kısım başladığı gibi bunların suratlar dönmüş, birden hepsi kalkıp gitmişler konserin ortasında.

Kaç tane tanıdım hepsi de yarı cahil ve aşırı bağnazdı, gençlerinin nihai hayat amacı evlenmek, çıldırıyorlar hemen evlenmek için. siz onlardan değilseniz acıyarak bakıyorlar size, gafil bir or***u çocuğusunuz onlar için.

Bakın buraya yazıyorum fetö ne ilkti ne de son oldu, bu cemaatlerin hepsi eline kudret geçtikçe başımıza bela olacaklar.
seçim sonrası akp ile sürtüşmeleri olacak partidir. bu zamana kadar da desteklemeseler de net şekilde akp karşısında yer almamışlardı. fakat bu seçim tercihleri akplileri çok kızdırdı.

ulaştıma bakanlığı yapmış olan eski liderleri arif ahmet denizolgun'un yeğeni fatih süleyman denizolgun ise akp listesinden aday oldu. muhtemelen seçim sonrası akp'nin ilk hamlelerinden birisi denizolgun'u başlarına koyarak ele geçirmeye çalışmak olacak.
umarım süto olmazlar.

bir grup.