bugün

Laik cumhuriyet için şeref ve namus yemini eden reisten beklediğimiz sıradaki operasyon.
Bu iki terör örgütünün de mallarına el konarak ekonomi düze çıkarılabilir.
Cumhuriyet rejiminin bekası sağlanabilir.

Madem güçlü bir türkiye istiyoruz, o halde içerideki şer odaklarını tasfiye etmemiz gerekir.
Madem islam dünyasına model olmak istiyoruz, o halde bu şirk bataklıklarının kurutulması gerekir.

Haydi reis pompala şu terör örgütlerini bizden tam destek.

Yok öyle ben uçuyorum kaçıyorum deyip cahil milleti istismar ederek servet yapmak.

Bittiniz ulan siz.
Bu iki cemaat de henüz terörist eylemlere karışmadı. Terörist kelimesiyle yanyana gelmesi şu an için önyargı ve iftiradır.

Ha ama bu hızda ilerlemeye gelişmeye devam ederlerse potansiyel terörist adayı oldukları konusunda ben de hem fikirim. Yılanın başı küçükken ezilmeli.
(bkz: BURALAR DEĞERLENECEK)
Erdoğan’ ın yeni kabinesine Sağlık Bakanı olarak atanan Fahrettin Koca, Medipol Hastanelerinin sahibi.
bu hastahaneler nasıl kuruldu biliyormusunuz?
Nakşibendi tarikatının himmet paraları yla. bu yüzden boşa heveslenmeyin.
ulan türkiye'de tarikat = fakiri fukarayı dolandırma, dini kullanarak bağış adı altında parası olanlardan haraç alma, devlete sızma, rant birliği oluşturmadır.

range rover'dır, namussuzluktur, hırsızlıktır, teröristliktir...

din, allah, iman birer araç ve maskedir bunlar için...

en iyisi şeytandan beterdir bunların. hangi ateist kafir bunlar kadar pisliğe bulaşmıştır bilinmez. dine bu kadar zarar veren kafir de yoktur...