bugün

(bkz: vajinasında salatalık kırılan kız)

(bkz: 22 yüzyılda hala vajina örtüsü takan kadın)

(bkz: eve gelen sevgilisine vajina suyu ikram eden kız)

(bkz: ideal vajina derinliği)

(bkz: vajina kuruluğu çeken bir kızla ilişkiye girmek)

(bkz: bir ayaklı vajina olarak kadın)

(bkz: sabahları vajina suyu ile yüzü yıkamak)

daha sayayım mı? tanım falan istemeyin benden bkz'lar tamamı ile bir tanım.

ulan banane senin fantezinden? git kimin suyunu içiyorsan iç, hayalini kur, mastürbasyonunu yap ama şu kodumun yerine yazma şunu.

aklı ile siki bir bu gavatların. kadın yüzü görememişler herhalde. fantezilere bak amına koyayım. sözlük fantezi yeri değil. eğlenmenize bakın eğlenirken de bokunu çıkarmayın. sadece senin eğlendiğin şeyleri yazamazsın buraya. ha yazacağım mı diyorsun götün yiyorsa aç bakalım 15 temmuz 2010 canımın sıkılması veya 15 temmuz 2010 karnımın acıkması diye bir başlık görelim o zaman havanı.

gidip kimin altına yattığın veya üstüne çıktığın buradakilerin zerre sikinde değil. ne bok yiyorsan ye, gelip yazma şuraya. ulan utanma falan da yok sizde zürriyetini siktiğimin ibneleri. açık açık sövüyorum lan var mı? itirazı olan var mı desin bakayım bana hele bi.

kutsal değerlere saygı bile gösterilmiyor lan şurada. yok o zebur'a laf eder, yok şu kur'an a laf eder. lan insani değerler diye bir şey var. bunları unutmuşsunuz siz. siktiğimin yerinde kimin eli neresinde benim umrumda değil, diğerlerinin de umrunda değil.

artık fantezilerinizi yazmaya son verin.

bir de sözlüğü forum gibi kullananlar var. tamam yeni gelmişsinizdir, etmişsinizdir ama şu sözlük formatı olayını bi okuyun be hacılar. senin annenin sana ne dediği benim umrumda değil. gelip buraya annem bana bunu dedi diye başlık açamazsın.

az sosyal olun olum. fantezilerinizi, hayatınızı getirip buraya yazmayın. ha, yazacağım diyorsanız ;

isminiz " altıncı nesil yazar, beşinci nesil yazar veyahut yedinci nesil yazar " olarak kalır. sıfatınız odur ama siz yazmak nedir bilmezsiniz.

ilgili olarak ;

(bkz: sözlük formatı)
(bkz: çaylaksınız)
(bkz: sözlükten silinme sebepleri)
+lan mahmut burya fantezilerimiz yazmıyor muyduk lan bak adam kızmış?
-allah belanı vermesin kazım. ben de kız kaldırıyoruz sanıyordum.