bugün

şu günlerde sık sık yaşadığım hadisedir,ota boka şifre sormaktadır.hadi sorsun ama şifreyi girdikten sonra da bir nane olmamaktadır.yoksa oy verirken,ben,ayarlarım gibi butonları kullanmak şifreli olmuşdur da benim mi haberim yoktur...

(bkz: kaybolmayan sakiz istiyoruz)
şu anda yaşanan durumdur... entry girilmeye çalışıldığında sürekli 20 saniye kuralı vermektedir... ve başlıklar sol frame'de gözükmemektedir...
diğer uuserlardan boş pm'ler gelmektedir. sözlüğe ilkyardım gerekmektedir.
10 dakikadır entry girmememe rağmen 20 saniye kuralı diyerek beni dumurlara sürükleyen bir sapıtmadır.
(bkz: zall ın server a ayar vermesi)
server saatine ayar çekildiği oluşan 10 dakikalık geçici durum. şuan normale döndü. server saati de gmt+2 düzeninde normale dönmüş oldu.
su an soz konusu olan durum, saatlerin geri alinmasiyla ilgilidir.

zall duy sesimizi!..
yavas yavas sol frame in bu aksam da ebesinin kulaklarinin cinlamasiyla vuku bulan olay. zira ne gunlere kaldik allah im dedirtesi basliklar, catir catir dolmaktadir. misal;

(bkz: bakire olmadigi halde ailesiyle yasayan bekar kiz)
(bkz: azgin turbanli tesetturlu hatun)
(bkz: webcam acmamak icin uydurulan bahaneler)

artik bi siktir git mi dersiniz, yoksa devam mi ?
sözlüğün olağan halidir.
sözlük her yonden sapıtmaya devam etmektedir. * * * * * *
(bkz: sözlügün olmassa olmazıdır)
an itibaren yaşanan durum açılan başlıklar Ama aşağıdakiler belki işinize yarar olarak veriliyor ve fakat bu da bir kısır döngüye yol açıyor.
an itibariyle online süremi yanda görmeme karşın online olarak gözükmeme sebep olan durum. hatta kimse online gözükmüyor.
(bkz: ışıkları kim söndürdü)
(bkz: siz de bi tıkırtı duydunuz mu)
(bkz: korkak yazarlar)
gecenin ilerleyen saatlerine doğru olan bir hadisedir kanımca. *
açılan başlıklar görüldüğünde refleks yorumdur.
gecenin bu saatinden midir bilinmez açılan başlıkların ve girilen entrylerin saçmalaması ya da akıl almaz bir seviyeye doğru yol alması sonucunda yapılan yorum akla gelen durumdur.
ardı ardına açılan sapıkça başlıkların ardından kesinleşen durumdur. artık sözlük sapıtmaya başlamıştır. acilen inci sözlüğe yazar alımının açılması gereklidir.
(bkz: aktif taşıma)
normaldir hepimizin başına gelebilir zaman zaman.
(bkz: 14 nisan 2015)
(bkz: 16 mayıs 2015)
şu anda olandır. sözlüğün düzeni bozuldu evet.
Sözlüğün kasılması hata vermesi durumudur.

Şu dakikalarda zuhur bulmaktadir. Zall napiyon gene zall?!
Brnde de öyle saçmalıyor şuan.
masaüstü pc den giriş yok.
yine yaşanan durum.
su götürmez bir gerçek. başlık ve entrylerde sıklıkla müstehcen konuların konuşulması da bunun ispatıdır. arkadaş siz sapıtırsanız, biz sapıtırsak nasıl çıkar bu ülke aydınlığa. bugün burda bu tarz konuların konuşulmasına bir şey demezsen yarın öbür gün köpeğe tecavüz edilmesine de bir şey diyemezsiniz. iq yoksunları.
güncel Önemli Başlıklar