bugün

adı tarık. kendisi iş arkadaşım ve sözlüğün ne olduğunu bilmiyor. sol frameyi gösterdim, bak işte oradaki başlıklara tıklayıp yorum yapıyorsun dedim. küfür var lan hep, baksana piç dolu dedi. şu an tepemde bu yazıyı okuyor.

arkadaşlar hadi tarığı sikin de iyice sözlüğü örensin. okutcam ben.
(bkz: sözlükten bi haber seksi ve kaslı erkek)
(bkz: tarık kaydolsana bi şey deniycez)
Tarık slm cnm. Kıps kıpss..
Insan çileden çıkartır ve gördüğü ona göre ucube başlıkları aslında genelde buranın böyle olmadığını açıklamaya çalışırsınıZ.
kaç tarık, git burdan.
tarıkcığım sözlük insanların birbirini sikmesine yarayan bir hede. bu hede de sözlük jargonundan. iki tanım yapamayınca hede diyoruz bi sikim sanıyor millet de. akşam trencilik oynayacağız lokomotifimiz eksik en önde durur musun?
Tarık bu kukla bir homoseksüeldir. Eğer senin böyle bir eğilimin yoksa uzak dur.
Adi tariktir. Tarık sen ne ayaksin oğlum. Acayip gaza geldim iyi mi tarık çıkışta bekle lan.*
tarık, gel abicim gel girince alışıyorsun.
tarık naber dostum ya. biz de az önce senden bahsediyoduk.
(bkz: meydan larousse)

(bkz: vitrinde saklardık amk hey gidi hey)

(bkz: liseliler bilmez)
Tarıkcım çok güzel çıkma sözlük hesabım var ister misin? Küfür üzerinden önyargılı olma lütfen. ilk başta ben de tedirgin olmuştum ama şimdi alıştım, gayet iyi.
ne güzel arkadaştır. bulaşmasın hiç. evet.
arkadaşlığımı keseceğim arkadaş.

kuki birazdan size geliyorum kanka, tarık'ı da al. ben bir konuşayım onunla, rusça biliyorsa daha güzel olur.
güncel Önemli Başlıklar