bugün

sözlüğe giriyoruz, sol frame baştan aşağıya yazar nickleri.

yani sözlükte gündem değil, yazarlar konuşuluyor.

ondan sonra başlıklardan birine tıklıyoruz, embesilin biri bol bıyıklı bir fotoğrafını paylaşmış.

ondan sonra aşufte dediğin bundan geri kalır mı? o da hemen bol memeli bir foto yükleyiveriyor.

buna sözlük diyenin aklından şüphe etmeden önce bir zall'a sormak istiyorum,

bu nedir allah aşkına?
birinin dur demesi gereken durumdur.
(bkz: ıtır ın moreli bozuk).
zall bu sefer sessiz kalmayacak, hissediyorum.
zallın sessiz kalmaması gereken, kötü durum.
sözlük lan burası, ne forum, ne sosyal paylaşım sitesi, ne başka bi bok. sözlük.
burası zaten instagram arkaadaşlar siz yalnış gelmişsiniz.
burası düzelecek işte o kadar!

gerekirse bir diktatör getiririz.
(bkz: arkadaşlar düzeldi).
Son zamanlarda iyice vuku bulan olaydır.

Bunun en büyük sorumlusu ise milyonlarin bacisi nickli yazardır. Bak bacı, senin yüzünden gaza geldi bu insanlar. Bi foton hakkında açılan 15 başlık, 100 nickaltina neden oluyor, herkes de senin gibi ilgi peşine düşüyor sonra...

önceden ne güzeldi yahu, herkes gizlilik içerisinde yazardı falan, şimdi herkes maskeleri atıyor. Gizlilik daha güzel gençler, daha heyecan verici....
Doğru önerme. Herkeste profil, kapak fotosu meyli başladı, bunlar konuşulur oldu. Üstteki yazarın da dediği gibi, yazarlar, yazdıkları, fikirleri ve cümleleri ile öne çıkmalı.
(bkz: tatava yapmıyorum beğenip geçiyorum)
Itiraf başlığından sonra gece 12de fotoğraf başlıklarının da yeni ekmek çıkan fırın kapısı gibi dolmasıyla anlaşılabilecek acı durum.
biz o parçaları birleştirip kız üretiyoz kanka. mesela ben sweet but pysico'nun burnunda takıldım. onu bekliyorum.
uludağ sözlük neye döndü bilmem de sözlük olmadığı kesin şu hali ile o nitelik yok.
(bkz: daha beter len)
yıllardır buradayım, bir şey öğreten entryler gördüm ama öğrenen yazarları hiç görmedim, illa ki vardır ama kendilerini absürt şeylerin içine atmadıkları için görünmüyorlar. anca burada boş beleş troll var. troll de olsun elbette ama insanca olsun.

aslında bu anonimlikten gelen bir rahatlık, toplum normlarını hiçe sayacak hiçbir hareketi şahsi hesaplarında yaptıklarını zannetmiyorum bu insanların. bende alışkanlık olmuş kullanmak yoksa hiçbir numarası kalmamış bir platform. insanın kendine saygısı olsa topluma da olur.
2015 yılında açılan başlık. Demek ki, O günden bu güne pek ilerleme kaydedememişiz. Bir instagram olabilmek için önümüzde daha çok uzun yol var. Biraz daha gayret arkadaşlar.
e bunların hepsi zaten troll gereksiz tipler. çok kafanıza takmayın.

marcus hariç.
bence çok eğlenceli ve güzel bir şeydir. olması gerekendir. burası sanki resmi bir site. alt tarafı bir sözlük sitesi yani. değersiz değil, çok güzel bir site ama bu site sözlük sitesi.
yeniliklere ve değişikliklere anlayışlı ve hazır olmak lazım...
güncel Önemli Başlıklar