bugün

saçmalamaktır hemde rekor kırarcasına....lan sonuçta buraya insanlar stres atmaya geliyolar biyerde....ne yapcaktık mk....oturup gerçek hayatın tüm boktan sıkıcılığını buraya mı taşıycaz mk....ne istiyosunuz derdiniz nedir yani....sözlüğü ansiklobediye mi çevirelim mk? o beğenmediğiniz başlıklar cinsel sohbetler olmasa kim şeyine takıpda girer buralara mk....işim gücüm yok hayatında bilgili olmaktan başka bi boku olmayan çirkin solucanların faşizan isteklerine boyun eğecem....eğmiyorum mk....
Mesela ciddiye akip buradan karsi cins dusurmeye calisiyorsunuz ya hah calismayin dusmuyor.
hayati fazla ciddiye almazken sozlukte neyin nesi dostum?
Burda ciddiye almayın deyip sizin bilmediğiniz hırpalama yöntemleriyle kendimi hırpalıyorum.
Ciddiye almak gerekir.

Burda yazdığın şey sana geri dönebilir. Dikkat etmen gerekir.
görsel
ne alakası var amk!
benim gördüğüm bu valla kusura bakmayın aggsd..
(bkz: #36234348)
(bkz: #36331886)
http://m.uludagsozluk.com/e/36393766/
Kelime olarak, ciddiye almak eylemi çok fazla anlamında bir kavramdır zaten. Çok kelimesi lüzumsuz olmuştur. Çokun çoku gibi saçmadır.
Salakliktir, Torbacılıktır, kendi yalnızlığında bunalıma girip yaşam hücrelerinde sivilce çıkartmaktır. Evet.
tam çok ciddiye alıcam bi gülme geliyor.
"ortamlara akarım" nedir amk? Hem sözlüğü ciddiye almıyorsun hem gelmiş burada artistlik yapıyorsun.
güncel Önemli Başlıklar