bugün

sözlüğe üye oldum çünkü insanların konular hakkında fikirlerini merak ediyorum ve bende fikirlerimi söyleyebiliyorum.
Kaşındım.
Bir şeylerin değişeceğine inandım psikolojik olarak. Daha beter oldum. Şimdi nötrüm.*
Kendi düşüncelerimi söylemek istedim.
Sözlüğe üye oldum çünkü, daha öncede üye olmamama rağmen burayı okuyodum ve gördüm ki çok ağır derecede dingiller var. Gelip bi susturym dedm.
yazım yeteneğimi geliştirmek istiyorum.
Burayı bilgi içerikli elit bir yer zannediyordum. Şu an yatalak dedemin üzerine işerken yanlışlıkla kız kankamın memesini ısırıyorum.
Öncelikle
(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
Ayrıca saat farkından dolayı yalnız geçirdiğim zamanımı doldurabilen bir başyapıt. *
Eğlenceli ve keyifli vakit geçiyor bu sırada tabi insanlara bilgi paylaşımında bulunuyorum bunu yaparken bilmediğim birşey varsa onları öğreniyorum, nasıl yazı nasıl cümle kurarım bu tarz kavramlar gelişiyor.
arada eğelenceli oluyor ve her zaman az internet yiyor.
Fikir alışverişinden hoşlanıyorum.
buradaki yobazları coşturdukça zevk alıyorum. üye olma sebebim bu değildi ekşide hala sıra bekliyorum vakit geçirmek için üye oldum. ancak hala kalma sebebim tam olarak bu.
çünkü işim gücüm astara fista.
ekşiye hazırlık yapıyorum.
canım sıkılıyordu ve bilgisayar oyunlarından bıkmıştım.
içimi dökmek,düşüncelerimi yazmak için.

bir de boş vaktimin olduğu için.
Stres atıyorum. Bazen çok güzel beyinler görüyorum mutlu oluyorum.
Biraz dinlemeye ihtiyacım var çünkü. Seneler önce iyi gelmişti yine GELECEK. Uludağ adamdır.
ekşi'de sıra gelmek bilmiyor..
işsizim. Yoksa ne işim olur.
Dışarıda insanlarla konuşmak istemiyorum.
hayaller.
Eğlenceli bir yermiş burası.
Düşüncelerimi özgürce paylaşmak istedim.
dışarıda beni önemseyen pek fazla insan yoktu.