bugün

(bkz: saipsiz)
yeni yazarın ve okurun, uludağ sözlük adlı oluşuma ısınması, sempatiyle bakması için zall tarafından özel olarak tasarlanmış bir programdır saipsiz.
modlar bu programa kendi aralarında şifreli olarak 111! diye hitab ederler.

programın entryleri yapay zekanın en uç örneklerindendir.

arkasından çıkan sürümleri saipsiz reloaded ve saipsiz revolutions programları ilki gibi rağbet görmemiştir. yine sistem tarafından yok edilmiştir. ve ilk hali bir kaç yama eşliğinde günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. bu yapay zekanın diğer özellikleri arasında; radyo programcılığı, şairlik, skeç yazarılığı ve oyunculuğu da vardır.
öyle ki tasarımcısı zall bile, saipsiz parogramından ''ustalık eserim'' diye söz eder hala...

fakat bu yapay zeka bir dönem, o kadar özerkleşmiştir ki; sistemin aleyhine ve kendi hesabına çalışmaya başlamış, modlara karşı bir ''postmodern spartacüs'' devrimi örgütlemiştir.

programa atılan bir formatla ayarın alasını almıştır orası ayrı...

evet minimini sekizler, çalışkan dokuzlar:

bu saipsiz , nedir-necidir sorunsalı kafanızı fazlaca kurcalamasın deyü gerçekleri açıkladım.

söyleyeceklerim bu kadar, hadi hayırlı işler!
(bkz: ahaha koptum)

(bkz: sözlükler aleminin en çok hatun kaldıran adamı)
(bkz: bunu bana bırakın)

kızlar sözüm size diyerek başlayacağım entrye;
ha cok meraklı olan hemcinsleri varsa onlarda kulak kabartsın tabii. *
adam sözlük alemlerinin en çok hatun kaldıran yazarı * * olarak uzun zaman önce kızları ay yok kupayı evine götürdü, yatagının yanında ki komodinin üstünde ki atın yanında boy gösteriyor yarın öbür gün giderseniz görürsünüz, hemen saipsiz hatrası diye foto cektirin, kupayla.
torunlarınıza gösterirsiniz olmadı zirveler de gösterirsiniz masanın başına oturursunuz.
cunku, adam hamili kart yakinimdir izlenimi veriyor, sozlukler de bununla her kapıyı acarsınız.

adam cok seksi bir sese saip her ne kadar bu aralar ''müslüm gürses, ferdi tayfur'' eserleri dinletse de bizlere, bir ve şimdi ankaralı necati'den dinliyoruz demesi yok mu, oyy beybi bir hareketlenme oldu bende hissiyatı cöküyor bünyeye.

adam makarna sever, koy önüne spagetti olmadı kelebek, burma falan takla atsın sana.

adam laf ebesi, kurdugu cümleler sebebiyle kac kere sandalyeden düştüm, kaç kere nutellamın kaşığı bogazıma kactı hatırlamıyorum valla.

adam ukala, mesaj atıyorsunuz est. ve /veya eyv diye cevap veriyor, bozulmayın ısrarla devam edin.

neyse saipsiz falan mahlası var ama saipi cok.

yerim lan

anam dur tanımı unuttuk : saipsiz rumuzu ile uludag gibi bilimum sozlukler de yazan zat-ı muhteremi tanıtan yazılar silsilesi.