bugün

Eğer bir kızsanız yapmamanız gerekir. Ya da fake atın. Bırakın onlar sözlükte kız olmaz ki desin dursunlar huylandırmayın kimseyi bence. Çünkü anında kaşar damgası yiyebilirsiniz.
Kimse kusura bakmasın mallıktır.

instakram mı lan burası?
Bu ülkede her şey sanki gediğinde yapılıyor da. Kalkmış bir de yok sözlüğe foto atılır mı... Ulan millet nerelere neler atıyor da sen de sözlüğe foto atılmasına mı takıldın? Hey allahım ya.
Tanım: ergen hareketidir
Ekleme: imla
Sozluk portali ozelliginin ucmasidir. Facebook da twitter da yaptiniz bolca adamlar baktı is goruyor instagrami cikardi bu iş icin. E yetmedi mi arkadaşım. Sözlük burası yaz ciz git nedir bu deşifre meraki.
tipsizlerin yadırgadığı olay.
Gerek yok öyle aksiyonlara.

Pek hoşlaşmadığım eylem.
iyi oldu açımdan,

yakışıklı sanıp mesaj falan atıyorlardı kızlar.

kesildi şimdi hepsi.

açık bile oylamıyorlar artık.

sözlük hep sex olmuş.
anlam veremediğim ama genellikle güldüğüm durumdur.

çoğunlukla 18 yaş altı çocuklarda görülüyor, bazen ergenliği atlatamayan 20 yaş üstü insanlar da yapabiliyor tabi.

beni ciddi ciddi ekrana bakarak güldüren durum şu, fotoğraf atılır ve altına "bağa gurban olun" yazılır.
bak yine güldüm.

abicim hayatın içinde beğenilmekten, onaylanmaktan çok daha fazlası var.
tamam henüz bunların farkına varacağın yaşta değilsin ama ortalığa fotoğrafını atmak pek mantıklı değil, yarın bir gün bu konuyla ilgili başın ağrıdığında şaşırma.

yani ben benim sevgilim olacak kadının zamanında sözlüklerde fotoğraflar şarkılar türküler allah allah diye yardırmasını istemem.

uzun lafın kısası söz dinleyin abicim, düzgün davranmak için "barzo" bir sevgili bulup "o fotoorafı galdır amuagoduum" demesini beklemeyin.
Egomu tatmin ettiğim için yaptığımdır. Son foto dışında 15 artı falan alıyordum da ..
dudağını o kadar büzmüşsün hala ortalıkta dudak yok. helal olsun reyiz.
(img:#1510046)

edit: hayır beyle.

edit 2: kujum sen kaç yaşındaşınnnn? guduuuuu ^^
görsel
Hayır ikolojik denge beyle. Te allahım ya...
görsel
ozguvenli ve guzel kadinlarin ve erkeklerin yapacagi eylem. Eksi yagmuruna tutmadan da birakmazlar yakasini. Eh birkac guzelden anlayan da yazar tabi. Eheh.

Kadina daha cok eksi veriliyor ya.
çok yakında yapacağımdır. beni merak edenler artı oyladı bile.
Eskiden resimli sözlüğümüz olurdu. bu da teknolojik olanı.
Yakında bu tipler çük yarışına girip çıkarıp masaya da vururlar. Hele de nasreddin hoca fanıysa bu tipler, açacağı başlık belli ya düşerse? Yazık.
Bi gözümü attım 15 gün damla kullandım, elimin goründüğü bi resim koydum bileğim kırılıyodu az daha, boydan resmimi falan atsam ortadan ikiye çatlatırsınız herhalde kem gözlüsünüz hepiniz nazar değdiriyosunuz.
Nazarı beraberinde getirir.

Ne zaman fotoğraf atsam; elime, dilime, dudağıma bir zeval geldi. Bir maşşşallah demeniz bu kadar mı zor? Maşallah demeyenlerin cinsel organlarında çıban çıksın. Hadi bakalım.

Dur götümü kaşıyayım.
Yooav olum adam haklı niye boş konusuyoz ki hepimiz salt bilgi yazmak için üye olmamış miydik ne bu işler
Size abimizin yazılarından örnekler atıyorum okuyun öğrenin öyle yazmaya calisin
görsel
Bunu başlatan üye kimse Allah onun evlerine ateşler salsın. Sözlüğün haline bak amk.
Bazen komik bazen dramatik bazen de trajikomik bir eylem. Sevgilim varken de atıyordum yokken de. Hala da atıyorum. Hoşuma gidiyor.
Ama cidden, şahsım adıma konuşuyorum; abazalıkla gram alakası yok.
"bir gün akli dengemi yitirir de bunu yapacak hale düşersem, ayağı kırılmış bir at gibi çekip bir kenarda vurun beni" diye eşime dostuma tembihlediğim hazin olay.
Ego en nefret ettiğim şeydir. Ama o arkadaşta çok güzel durmuş seni sen yapan tek şey egon o olmasa sen bir hiçsin.
ne gerek var dediğim eylem, Instagram dan kaçtım az boş yapmaya geldim yine birileri bi yerlerinin fotoğrafını atmış, ben salak saçma insanların odun gibi burunlarını ay çok güzelim diye paylaşmasından bıktım görmemek için geldim zaten, illa birini mi pıçaklayalım.