bugün

kimse söylemeden ben söyleyeyim

(bkz: mastürbasyon).
yapılabilecek çok fazla yöntem var aslında. kafa çok doluyken reiki yapıp sıkıntılardan uzaklaşmak, çok sıkışılan bir anda tuvalete girip gazı dışarı bırakmak* bunlardan birkaçı.

tabi ki en önemlisi televizyon karşısına geçip kafa dağıtmayı düşündüğünüzde karşınıza meryem uzerli'nin çıkması ve program bitene kadar onu izlemek. ne dert ne tasa kalıyor kardeşim bu ne güzellik ne tatlılıktır. rahatlamaya birebirdir.
suya osurmak olabilir. gereken sadece bir leğen ve soğuk su.
opera aryaları dinlemek . yavaş ritimde olanlardan.
Şarkı söylemek.
küfredip bağırmak. (gerçekten çok rahatlatıyor)
kodumun ergenleri sıçtınız formata. şimdi bu başlık durur da benim entry'mi silerse moderatörler şaşırmam.
tanım: tanım falan yok!
akşamları bi kaç doz enstrumental müzik dinlemek iyi geliyor. bu aralar taksim trio' mesela.

buyrun;
http://www.youtube.com/watch?v=XY4Ojf0GZnM&feature=related
neyse şimdi söylemeyeceğim.
içmek, içmek, içmek.
bohemian rhapsody. bakışlarınızı tavana çevirin. dinleyin ve sonsuzlukta yürüyün. daha iyisini düşünemiyorum.
içmek, müzik dinlemek, evde yalnız kafa dinlemek.
counter strike oynayıp 3-5 kelle uçurmak.
fiziksel veya zihinsel rahatlama yöntemleridir.bir ''sözlükçü'' olarak soda şisesini duvarda patlatmak beni rahatlatır.

o değilde sözlükçü ne lan?
(bkz: yalançı)
zum olana kadar içmek, kendimi bilerek salmak ve sarhoş olmak, giymediğim kıyafetleri kesip biçip yeni modeller çıkarmak, köpüşle uzun uzun yürümek, denk gelirse kavga etmek.
Sozluge girmek yetiyor.
başlığı okuduğumda ilk aklıma geleni yazayım. mümkün olduğunca loş, perdeleri falan kapalı bir odada, koltuğa oturup bir süre, zihnindekilerin akışını kontrol etmeye çalışarak tavana bakmak terapi gibi geliyor. bende çok işe yarıyor. bir de ortam sessiz olacak tabii. gerçi sessizlik ve istenildiği an yalnız kalabilmek başlı başına bir rahatlama unsuru orası ayrı.
soğuk duş sıcak havada her zaman iyi gider.
(bkz: brandroom)
(bkz: ayakkabı)
(bkz: alışveriş)
odanın kapısını kapatarak yalnızlığın tadına varmak.
bağıra bağıra küfür etmek.
erotic launge dinlemek, pipo tüttürmek, zen müziği dinlemek, 2 duble vodka

iyi bir sıçış ardından ılık bir duş gibisi yok elbette...
bach dinlemek şu andaki gibi (st. matthew passion)

(bkz: hanım koş sözlükte anket başladı)
http://www.rainymood.com/ iLE KiTAP OKUMAK.
müzik dinlemek.