bugün

evet efendim...

gayet kaslı, esmer ve kürt asıllı bi erkek yazarımızın düzenlediğimiz zirvede ortaya attığı, duyduğumuzda tüylerimizi ürperten, kanımızı dondurup 'ya sözlüklerde öyle şeyler oluyor mu' diye sorarak birbirimize bakıp hüngür hüngür gülüp hadi lan ordan dediğimiz iddiası.
benimle özel görüşmek isteyen birkaç yazarla düzenlediğimiz zirvede duyduk. tanık yazarların isimlerini vermek istemiyorum ki benim yandaşım oldukları meydana çıkmasın arkadaşlar. bu gayet kaslı ve esmer kürt yazarımızın mahlasını da deşifre etmek istemiyorum elbette.

eğer sözlüklerde böyle bir şey dönüyorsa terk ederim diyeceğim ama gözümle, kulağımla şahit oldum ki bana da bir dönem her gece 3 tane seks teklifi geliyordu mesaj kutumu rahat bırakmıyorlardı valla. kaslı olduğumu nerden duydularsa artık.
büyük ihtimalle yalan olan iddadır.
(bkz: ah bu erkekler)
(bkz: 30 bin kadınla nasıl birlikte oldum)
sözlükte 25 tane kadın olsa bir ihtimal. ama yok ki...
http://www.youtube.com/watch?v=aFgkcgpS6FE
elini sıktığı her kadınla cinsel ilişki yaşadığı hissine kapılan insanların memleketinde çok fazla yadırganmaması gereken söz.
"zirveye gitmiş len bu" şeklinde tepki verilecek cümle.
Olum bu çocuk ex atiyor. Çatliyim derken 25 posta eline patliyor sonra da triplerini sözluğe yaziyor. Kafan kocaman senin lan!
helal olsun sana dedirtecek atmasyon. 3- 5 neyse de 25 dedin ya sana helal olsun.
dudak uçuklatan iddia.
bence yalandır.
bir bayanla bile konuşma fırsatı olmamış birisinin, uydurduğu, tek hayali bir kızla, farketmez yeterki dişi olsun, bir dişiyle konuşmak olan kişi psikolojisiyle yazılmış yazı.
(bkz: ne oldum değil ne olacağım diyeceksin).
(bkz: kürdün kerameti kendi rivayeti)
sözlükten 25 bayanla beraber olduk, altın günü yapacağız. şeklinde devam ettirilesi cümle.
Sikim hıyar diyene tuzla koşan,
Amının ateşi başına vuran,
25 değil 250 bayan çıkartamazsa bu sözlük yazıklar olsun derim.

Yadırganacak bir durum yoktur

(bkz: (vid #25341))

nerde, ne zaman ve nasıl istemek...
şunun gibidir;

--spoiler--
lise sondaydık.. bir gün ders notlarını fotokopi çektirmek için beraber kırtasiyeye gittik,
ben notları adama verip 2 kopya olucak diyip ona baktım manalı manalı,
sonra kırtasiyeci ona dönüp "senin ne vardı kızım?" diye sordu,
o da "biz beraberiz" dedi.
işte bir kızla ilk ve son kez beraber oluşumun kısa hikayesidir bu.
--spoiler--
sözlükte o kadar kız yok ki .Ben anca 4'de kaldım. nerde lan 21'i.
http://www.youtube.com/watch?v=f8JpbXOZ8Nw
''ömrün boyunca acaba 25 kadınla birlikte oldun mu?'' sorusunu akla getiren meymenetsiz heriflerdir.
ergen modunda söylenmiş bir yalandır.
ya da
(bkz: 5000 yıllık kürt tarihi)
bunun devamı şöyle olmalı; 25 kadınla beraber oldum. 11 e 11 maç yaptılar, 3 ü de hakemdi, bende izledim. bu bile denilenden daha mantıklı geliyor kulağa.
(bkz: apachilik dalında master yapmak)
(bkz: karım 300 kişiyle yattı)
(bkz: latife).
(bkz: kamyoncu)
(bkz: kamyoncu sözleri)
bayan ne lan?