bugün

sözlükteki birçok erkek, kadınlara karşı öyle kin ve nefret besliyor ki neredeyse tüm entrylerinde kadınlara saldırıyor.

kimisi namusu kadının iki bacağının arasında zannediyor, kimisi de kadınlara yönelik çirkin fetvaları savunuyor. kimisi art arda gelen kadın cinayetlerine rağmen utanmadan “bir miktar” şiddetin doğru olduğunu savunuyor, kimisi de kadınları köle olarak görüyor. daha sayılabilecek bir ton pislik dönüyor burada. bazılarınız troll de olsa -sizi asla ve asla ciddiye bile almıyorum, iyiliğiniz için söylüyorum- bu kadar alçalmayın. ki zaten bu gereksiz şahısların, ne sebeple kadınları aşağıladığı apaçık ortada.* * * annenizden, kız kardeşinizden utanın!

“insan” olan erkek yazarlar kesinlikle üstüne alınmasın. ama şunu söylemeliyim ki bu kadar seviyesizin içerisinden sizleri ayıklamak çok zor.

ne kadını yüceltip erkeği aşağılamak, ne de erkeği yüceltip kadını aşağılamak doğrudur.
kusura bakmayın da çoğu için diyorum (bkz: hak ediyorlar).

yoksa biz de biliriz sevmeyi.
(bkz: amcılarda inecek var)
Gerçekten aşağılık kompleksinden başka bir şey değil. Kendilerini yetersiz ve değersiz gördükleri için bu kadar saldırganlar.
Cicektir-iyidir denilince feminazi saldirilari aliyoruz.

iyisi mi ben size g*t diyeyim, niyetim kotu degil diyemiyorum, niyetim de kotu.
Olmaması gereken olaylardır.
Yüz bulamayınca oluyor çoğunlukla.
(bkz: yüz bulamamak)

kendilerini "yüz veren premses" zannettikleri için aşağılandıklarının farkında bile değiller aman allahım bu ne denyoluktur.

neyse sakinim.
(bkz: no context amcı)
Aşağılık kompleksi derken sen n'aptın?
Yücelttin mi erkekleri.
Bu kadınlar hep böyle işte.
bunları hep öveceksin, hep iltifat edeceksin çünkü muhteşemler.
Kim demis?

Hepsi benim bebeklerim.
Oyshh yalarım.
haklısınız kotlin hanım. herkes bir ekonovich değil tabi.
Kadinların daha çok asagilamasindandir. Götünüz fazla kalkıyor.
Yoo resmen lara croftt fanıyım. Hiç de aşşağılamıyorum.
alçak bir davranıştır. kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ya? artık olmamalı.
Iyi duyar kastın 2 3 takip gelmistir simdi dişilerden afferin.
Kotlini boşver ya hu javada yaz.
Tam aksine erkeklerin aşağılandığı ve mağdur edildiği bir toplumda
Kadınların yaptıkları zulme ses çıkarabilen
Anti feminist
Kahramanlara dolu burası
Feminazi son yüzyılda birçok yuva yıktı
Birçok erkeği mağdur etti, soydu soğana çevirdi
Zulme ses çıkarmayan şeytandır.
Süslenip gamsız kedersiz hiçbir sorumluluğu olmadan gezip tozanların topukları altında ezilmekten bıktık.
Namusta iki bacak arasındadır
Aksini iddia eden eşini başkasıyla yatırsın
Yoksa kendi namussuz olur.
amı olan haklıdır arkadaşlar dağılalım asmdn.
Hiçbir zaman olmaması gerekendir.
kimsenin kimseyi aşağılama hakkı yoktur. cinsiyet fark etmeksizin.

fakat kabul edelim; çoğu erkek yazar değil bir kaçı bunu özellikle yapmakta. çirkin çirkin ifadeler kullanmaktadır. her rastladığımda şikayet ediyorum ama maalesef sonuç yok.

aslında kahrolsun içimdeki insan sevgisine, onlara da üzülüyorum, belli ki anne travmaları var zira böyle bir ruh halinin, çirkinliğinin başka bir açıklaması olamaz.

btk'ya gidecekler yakında.
Benim de dikkatimi çeken, sebepsiz yere ağır küfürlerin uçuştuğu ve genellemelerin racon kestiği entrylerle gerçekleşen eylem.

Bu aşağılamaları yapanların çoğu, özel hayatlarında başarısız insanlar. Ailevi sorunları var, sevdiği kız buna bakmamış, sevişmek istemiş ama sol eline mahkum kalmış insanlar. Ve dışarıda kusamadıkları nefretleri, bir nickin arkasına sığınarak buraya kusuyorlar. Bilinçsizce, temelsiz. Ciddiye almayın.

Ama kadınlarımız için de şunu söyleyeyim, seksli her başlığa yazan ergen ya da sapık değil. Burada çok ergen olduğunu biliyorum ama bazı erkekler de gerçekten düşündüklerini yazıyor. Onları ayırt edin

Sonuç olarak; aşağılamak, hakaret ve küfür etmek, genelleyerek yargılamak basit ve cahil insanların işidir. Onlardan olmayın.
aşağılamak küçüklüğün ifadesidir.

efendim kendini 'aşağılık' olarak gören zihniyetin ürünüdür.

Bu dünya her farklı insanın yaşaması için büyük ve birisinin kalbini kıracak kadar kısa süreli bir yerdir. hakkını verelim ne kendimizi ne başkasını üzelim.

selamlar.
fakat becerememeleri.
kendilerini nerde olurlarsa olsa 0 noktasında görecek kadar özgüvensiz oldukları için cinsiyet üzerinden yürümeye çalışıyorlar.
kadın ve erkeklerin birbirlerine oranla zayıf noktaları vardır. erkekler, kendilerinin zayıf noktalarını ya reddederler ya da geliştirdiklerini söylerler. sen geliştirdiysen kadınlar da geliştiremez mi arkadaşım? ama senin kolayına bu geliyor. gerçekten kadınlar erkeklerden düşük bile olsa sizin tabirinizle düzeltilebilir, geliştirilebilir olan bu durumu aşağılayarak reddediyorsunuz. yardımcı olmayı reddediyorsunuz. çünkü üstün olduğunuzu düşünmek istiyorsunuz ama değilsiniz işte. hahahah.
güncel Önemli Başlıklar