bugün

Komşularıyla geçinemeyen geçimsiz, kindar ve sevgisiz insanlardır.
Içinde bulunduğu zor durumdan zevk alan zavallılar var.
Bir gün biz de zor duruma düşecek olursak onlar da sizin gibi faşizan duygularını yansıtırsa yargılamaktan, tü kaka demekten geri kalmazsınız değil mi?
Ne kadar da dürüstsünüz...
Balık hafızalı beyani izmiri yakıp yıktıklarını ne cabuk unutulmuş fazla yaşamaz.
Birbirine bu denli benzeyen halkların düşman olmaları kadar saçma bir şey olamaz.
Geçmişte savaş vardı ve savaşta karşılıklı ölümler yaşandı.
Bugün Geçmişin düşmanlıklarını beslemenin ne faydası var aklı olan söylesin.
denize dökemediklerimizin beyanı.
hepsi haklıdırlar.

niye düşman olmayalım? onlar bizi düşman olarak görüyor ve pkk ya destek olup abdullah öcalana sahte pasaport çıkardılar, bize karşı aklına gelenn bütün olumsuzları desteklediler ve biz hala onlara düşman olmayacaz ha.... siktir diyorum. siktir git başka yerde ilgi çekmeye çalış diyorum. iran değil, ırak değil, rusya değil yunanistan, tam bir orospu evladı bu yunanistan.
kendilerinden başka kimin dostu oldular ki zaten?
Sırtından vuran arap aşkından aklını izanını kaybetmişlerin düşmanlığıdır.
Türk olmak kindar bir ahmak olmak değildir.
Yunan halkı türkler için ölüyordu zaten. Çakma hümanistlerin zoruna gitmiştir. Uzağa gitmeye gerek pislik yunanistanlıların kıbrıs'ta yaptıkları yeter. Evet.
O da adalarımızı versin.
Her komşumuzla kanlı bıçaklı azılı düşman olalım. Araplar yeter bu zeka fakiri faşistlere.
Tipimiz, karakterimiz, kafa yapımızla benziyoruz.
Belki bu düşmanlığın sebebi bu benzerlik çokluğudur.
Bu arada türküm, Doğruyum çalışkanım.
Aksini idda edenin alnını karışlarım.
Ben dostluktan güzellikten yanayım.
O bahsettiğiniz zulümleri yapanlar da sizin gibi faşistlerdi.
Faşistlerin -hangi milleten olursa olsun -kökü kurusun.
Kuran da onaylamıyor sizi yaradan Siz Neyin kafasını yaşıyorsunuz Allah aşkına?
onlardan biri benim batı anadoluda bir deyim vardir zalim gaddar insanlara denir.yunan gavuru diye. En yakin örnek kıbrısı hatirlayin lan humanist sevgi pitirciklari. Nerde yunan varsa anasini avradini sikeyim.beter olun ibneler.