bugün

ben öyle bir şey sanmıyorum ama öyle olduğumu da söylemiyorum. fark var, sayın yazar. genellemeyi kesmeni öneririm.
kızlarla alıp veremediğiniz ne anlamadım.
Ulan şu sözlükte kız yok anlayamadınız gitti be, alayı harun abi dedirten başlıktır.
Bu arada bazıları kız taklitini kezban taklitine evirmişlerdir. Onlarada helal olsun.
%10 güzel var geriye kalanlar Türk kızı işte çarşıda pazarda gördüğümüz.
Gereksiz yakaris.

Sozlukte kiz mi varmis ? Yedi senedir bu kurak topraklardayim ama hic denk gelmedim.
eeee sonuç verse nefes almayı askıya alırsın oksijensiz devam edersin hayatına..
anonim bir ortamda, kullanıcı adıyla ve fotoğraf paylaşımı yapmadan, çoğu zaman cinsiyetini dahi açıklamadan yazı yazan insanlara yönelik manasız bir karalama söylemi. burada yazan insanların hepsi sokakta gördüklerinizin arasından geliyor. dolayısıyla buradaki kızlar diye bir şey yok. bu ülkedeki, bu dünyadaki kızlar diye bir şey var. kendisini güzel sanan kızları güzellik yarışması seçmelerinde arayacaksınız, bu gibi anonim platformlarda değil. kaldırımda yürürken caddedeki trafiği kilitleyecek kadar güzel kızlar da var burada, cilvenin binbir çeşidini yapsa dikkat çekmeyecek olanlar da. çünkü burası gerçek dünyanın bir parçası ve emin olun buradaki çoğu kız kendisini güzel sanmıyor. güzel sansalardı anonim bir platformda takma adla yazı yazacaklarına gider güzellik yarışmasına katılırlardı. burada kızlar ve erkekler yerine "insanlar" var. neden anlamıyorsunuz bunu? beyninizi para karşılığı sattınız mı yoksa doğarken mi düştü bilmem. ama o organ yerinde değil, o kesin.
Öncelikle şöyle

güzelim.
Dedi ve bir eli pipisinde mesaj kutusunda fotoğraf bekledi..
Türk kızları dünyada hiçbir milletin kadınlarına nasip olmayacak kadar asil ve güzeldir.
motor meslek lisesi hikayesinden çıkardığım sonuç. Uludağ sözlük erkekleri, kendine saygısı olmayan, nefes alsın yeter şeklinde düşünen abazanlardır. Ben demiyorum hikayenin ana fikri diyor.
Gerçekten yaşlanmışız ya. Gençler ağızlarından salyalar saça saça kavga ediyor, kavga başlatıcı şeyler yazıyor, biz de bu ne ya böyle, tırt deyip geçiyoruz. Gençlerin bu gereksiz hırsını bile kıskanır oldum. Çünkü ben de sözlük kızları hakkında ne demiş terbiyesiz deyip hırslanayım diyorum ama bir gülme geliyor.