bugün

Dostça yalakalıklar ve düşmanca çocuklukların gülerek oyuncaklara bindiği bir oyun parkını izliyordum...

Eskiden mahalle parklarında, oyun parklarındaki kaydıraklar demirden olurdu, kayma yerleri birbirine eklenmiş plakalardan oluşur, zamanla da paslanırdı.

Salıncakların oturakları tahta, salınmasını sağlayan malzemesiyse birbirine geçmiş zincirlerden oluşurdu.

Zincirlerden biri kendini kancasından kurtarır, oturağı yamuk bırakırdı.

Şimdiki gibi plastik, tıngır mıngır şeyler yoktu. Ciddi bir işti oyun parkları.

Kışın soğuk zamanlarda kimse gelmezdi. Çamur olmasın diye tabanı çakıl döşenmiş parklar, baharı bekleyen kocaman, kahverengi ağaçlar arasından gözükürdü. Ağaçlar kahverengi, yer ve gökyüzü gri, oyun parkıysa bu renklere yakın renklerle dolu oyuncaklardan oluşurdu.

Şimdi hala yer gri, parkın tabanı gri, artık ağaçlar bile gri; Ama parklar rengarenk, mavi, kırmızı, sarı, yeşil oyuncaklarla parlıyor. Hepsi cırtlak renkler.

Kolayca kırılacağı belli boktan malzemeler, renkleri de öyle. Oyuncaklar eski oyuncaklardan değil.

Bunları düşünerek yolun kenarından, bir elinde küçük bir poşet, diğerinde annesinin eli, ayağında bir iki sene sonra da giyebilsin diye alınmış büyük bir bot, tek gözü gocuğunun ipi, diğer gözü kırmızı kaydırakta yürüyordu o zamanlar şu an sözlükte kıskanç yazar olmuş veled. kolları sümük pisliğine bulaşmış, şeker yemekten yüzü gözü yapış yapış olmuş ve leş gibi toza bulanmış pis bir şekilde. Arkadan bakıldığında bir gocuk ve iki küçük sallanan bot görünüyordu. Annesinin elinde yolu boylu boyunca geçtiler.Ben ise O sırada balkonda sigara içiyordum...
Eskiden köpek sürüsü kadardı bunlar amına koyim. Ama çoğunun beyni az da olsa vardı ve çalışıyordu da.

Şimdi ise karınca sürüsü gibi ibneler. Yuvası mı var lan bunların? Karınca derken masumane bir teşbihte bulunmak istemem zira. Çünkü kendileri hayvan gibi kıskanç, cahil ve beyinsizler.

Siktirin gidin oğlum. Buralar eskiden dutluktu.
Mis gibi vajina korkardı. Şimdiyse leş gibi ayak kokuyor.
(bkz: zall)
milyonlarin bacisina laf atan tum ergenlerdir.
Kiskanc yazarlardir.

(bkz: senin saçını başını yolarım hera)

Ayy catliycam simdi.

Neyini kiskanacaksak.
+1 canim.
Dünyada o kadar başarılı zeki insanları kıskanmak varken sözlükteki boş insanları mı kıskanıcaz.
On birinci nesillerin tamamı olan yazarlardır. Evet.
Sahur vakti günaha soktun valla.

Bende okuyorum ne diyo bu diye.
bakın çok enteresan...her yerinden hasetlik akan yazarlar var. biz onların amaçlarının ne olduğunu da gayet iyi biliyoruz onu da söyleyeyim. onları öyle bırakmayız.
Kimler mesela?

Ortaya bir Iddia atiyorsan, nick de vereceksin. Sonra kavga falan çıkacak, biz de izleyeceğiz.

Yok öyle sinsi hareketler.
biz onları çok iyi biliyoruz, bayramlık ağzımızı açtırmasınlar, bir konuşursak var yaaaa!!! insan içine çıkamazlar.

heh. herkes haddini bilecek. o kadar.

di mi hubel'cim?
hepsinin ipliğini pazara çıkaracağım..

çok az kaldı.. sabrım critical point’e ulaştı super critical point’e ulaşmasına ramak kaldı..

devam edin siz böyle aptal aptal hareketlere!!
nick verirsem yer yerinden oynar. dengeler değişir. sözlükte kartlar yeniden dağıtılır.
ben la ben araştırmaya uğraşma hiç
ama birini kıskanıyorum ben sadece.
nick verirsem yuvası dağılır, gece bekçisi olarak görev yaptığı şirketten ayrılmak zorunda kalır..

6 tane mini mini evladıyla cascavlak ortada kalır..

o yüzden kendisine buradan açık uyarımdır, yapma! yeter artık!

günah benden gidecek!
Bu sefer kesin kavga çıktı diye geldim. Yine hüsran.

Hepinize eksi.
ben galiba söyleyeceğim ya. valla cinnetin eşiğine getirttiniz beni!!!!

burama kadar geldi artık yeter...
Beni eksileyen 10 kişi.

(#42381302)

Size ne oluyor aq?
görsel
Şu tarz bir kıskançlık mı acaba dedim birden. Öyleyse Allah faciadan korusun.*
Seni değil o herifi eksilemişler sana 5 km bile çok hahaha.
Kadın yazarların alayı. UPS boobss hanımı fena halde kıskanıyorlar. Kenafir gözlüler kadına hep nazar değdiriyor.
Benide kıskanırlar. A yazsam eksi veren tipler var.
Bu galiba benim, ama ölesiye de kıskanmam. Kiskanmanin dozajı olduğu sürece bence güzel.
güncel Önemli Başlıklar