bugün

Cocuklar dedigin insanlari hos gormeli ve ignelememeli yetiskin kisisi. Bence kankalari olmali genclerin. Bir cok olmali bir kere kazik yemeliler ki kimin kanka olup olmadigini ogrensinler.

Laf sokmakla olmaz bu isler.
hele bi de rafadan tayfa olunca hiç çekilmeyen müessese.

görsel
Dinine küfreden müslüman olsa vol.4829928383.

Sözlük abazalarına dert olmuştur.

(bkz: acıdı mı beybisi)
En sevmediğim hareketlerden biri şu ileri boyutlardaki kankacılık. 10 kişi toplansın Kankalar olarak, 1 kişiye yüklensin. Ne güzelmiş ya.
çok kıskandığım müessesedir. nerede lan benim kankeytolarım? hıa?
bir bayram kutlamasıdır. gayet normaldir. ne yapsaydı adamlar tanımadığı kişinin mi nick altına yazsaydı?
Ortaya komik işler çıktığı sürece normal karşılanması gereken. Hani eğlenceli atışmalar, nick altlarında karşılıklı görsel paylaşmalar, taşak geçmeler falan bunlardan bahsediyorum. gayet güzel. Üçüncü kişiyi sıkmıyor ve takip ederken Keyif alıyorsunuz. Bahsettiklerimin dışında cereyan eden yalaklıklar pek ilgimi çekmiyor ya. Fazla irite.
sahi lan birbirini artı oylayan adamlar var bu kadar mal mısınız amk kanka sen benim yazdıklarımı oyla bevn senin yazdıklarını oylayayım diye. bir de kendilerine popi diyorlar siktiklerim sanki el emeği oylanmış gibi oy dilenen puştlar. dün bunlardan biriyle konuşuyordum bana posta koymaya kalkyıor ben 7 yıldır buradayım diye ahahah. ulan ya böyle veletleri de aramızda barındırıyorsun ya zall alacağın olsun.
Ergen yazarlarca kendini gösteren kankacılık müessesesidir. 18-20 yaşlarında, akıl yaşı beden yaşının gerisinde kalıp 12-14 yaşlarına yani büluğ cağına gerilemiş yazarlar görüyorum. Bu gruplarda dikkat çekmek için böyle bir ortamda ve kadın olduğu bilindiği halde cinsellik içeren paylaşımlarda bulunanlar da var, farklı trollüklere yönelen gruplar da. Bir de dikkat ederseniz bu sapık ve troll tayfalar bir olay olsa aynı kaba osurdukları yazarları desteklerler. Cidden komiklik ya, bundan 3 yıl önce trollerde biraz olsun utanma olurdu, şimdi arsız ve terbiyesiz troller kaynıyor.
kedi ulaşamadığı ciğere murdar der misali, hariciler tarafından çekilemeyen arkadaşlık bağıdır.
yıllardır vardı yıllardır da var olacak. sözlük devam ettiği sürece bu böyle olacak arkadaşlar.

4 yıl önce de böyleydi kankalarımızla en beğenilen listesini biz belirlerdik, nicklatlarını sol daşşaktan düşmezdi falan sonra sıkılıyor ınsanlar.

sımdıkıler de sıkılcak yenı nesıller devralcak bayrağı bu böyle uzar gider.

o yüzden eğlenmenize bakın aq sözlükte ciddi entry giren maldır. aksini iddia eden ipnedir.
kısaca ağır işsiz kütlesi.

ökmüş bir gencin üzerinden bile siyaset yapabiliyorlar.

durum vahim.

akıl hastalığı derin.
neden?

çünkü sözlükümüz yeni türkiyenin dijital yansıması..

ülkenin çöp kitlesi komple buradadır..
kızlar arasındaki gıybet kulüpleridir.
isteyen istediği ile kanka olur tamam da aynı başlığa aynı tarz entry girmelerinin bir mantığı yok.
(bkz: mavinin25tonu) bizden mi bahsediyorlar acaba?
(bkz: delivery e)aynen bizden bahsediyolar.
(bkz: sezenist a feminist) bizden mi bahsediyorlar?
evet cınım bizden bahsediyorlar.

kendimin kankasıyım.
tanıştığım çoğu kadınla zaten kanka oluyorum kesin bir de burada kanka olursam isyan ederim. yalnız takılacağım.
Dahil degilimdir .
(bkz: tengir budun ve ekürileri)
müessesemiz alkolsüzdür.

katılmak isteyen arkadaşlar form doldursun.
Bitmiştir. Nerede eski nick altı okşamalar, "kanka tartıştık şunu seri eksile" demeler.
Ah ulan..
Genellikle karşılıklı seri artı oy ile başlayan kankacılıktır. Her yazılan entry oylansın diye sürü halinde dolaşıp oylama yapmaları gerekir. Nick altı ponçiriklikleri falan derken boş beleş işlerin insanı olup çıkarlar.
Bu kadar sevilmeye muhtaçsanız az ve öz dostlar edinin.
tüm yazarlar hem kankam hem de düşmanım olduğu için beni enterese etmeyen müessesedir. adam gibi yazın ciğerimi yiyin...
güncel Önemli Başlıklar