bugün

hepimiz boşnak'ız diyerek sevgiler gönderdiğim yazarlar.
(bkz: boşnak yemekleri)
baybars *
kakosi demek istediğim arkadaşlardır.
ne diyorsunuz anlamıyoruz ki ama, bize de tercüme edin dediğim yazarlardır.
kurremkarmerruk
(bkz: bi elvir baliç vardı noldu ona)
adıyla da boşnak olduğunu belirtmeye çalışan yeni bir üyeye sahip olan topluluktur.
(bkz: bass)
(bkz: yasasinakmayanrimel)
dahil olduğum grup şeklinde klasik bir intro nun akabininde, pitalarla, sokalarla, ne bilim biryanlarla coşku seli şeklinde zirvesi düzenlenesi topluluk.. gerçi pita yapmasını bilen hatun varmıdır ki sözlükte.. vardır vardır..
ben de bir boşnak olarak buradayım demek istedigim oluşum.
bir boşnak olarak gururla içerisinde yer aldığım topluluk. herkese sevgiler.
boşnak böreği, bırdale *, kızları şeytan üçgeninde bütünleşmiş olan ben.
http://www.uludagsozluk.com/e/4981825/
yaşları 20 civarı ve üstüyse o korkunç yılları** hatırlayıp içlerini acıtmaları muhtemel insanlardır.
ortaya çıkması gerekenlerdir. ne lan bu! bu kadar az mıyız biz?
DEMEK Ki AZIZ. BEN DE ÇORBADA TUZUM OLSUN DEDiM. HAYAL MEYAL HATIRLARIM ANNEMiN SARAJEVODA ÖLEN DAYILARIMA AĞLADIĞINI...
sözlükteki arnavut kökenli bir yazar olarak sayılarının artmasını dilediğim yazar grubu.
boşnak açılımını gerektiren güruhtur. * *
benim de dahil olduğum gruptur. fakat şurada şöyle bi sorun vardır bu kadar yazar olan bi yerde tahminimce daha çok boşnak veya yugoslav göçmeni insan vardır veya bu insanların çocukları vardır. bu insanlarla kafa kafaya verip belki bir gün balkanlar temalı güzel bi zirve organize ederiz. bilenler bilir : (bkz: kuru et) (bkz: erik rakısı) (bkz: akordiyon) (bkz: sevdalinka)
(bkz: anlam verilemeyen başlıklar)

olası yazarlardır. olmalıdırlar da. hep olacaktırlar da. nasıl türk kürt ermeni yazarlarımız varsa boşnak yazarlarımız da mevcuttur*.

(bkz: boşnak ne arar la sözlükte)
slav kanı taşırlar, taşırız.
dobro vece.
babaoguljj.