bugün

lost izlemeyen güruh kadar şaşırtıcı gelebilecek güruhtur. zira örnek vermek gerekirse; fabala. utanmadan söylemek isteyen varsa buyrun burdan yakın.

edit: galiba; yalnızım dostlarım yalnızım yalnız.
kulina, şoker, makbuş, nana, özge, emre karakterlerini bilmeme rağmen içinde bulunmadığım topluluk.
ühüh: tamam be itiraf ediyorum. bazen izliyorum. *
öğle kuşağındaki kadın programlarını izlemek istemeyen, yapacak bir şey bulamayan, canı sıkılan insanlar topluluğudur. *
giderek artan güruhtur. yok mu arttıran?
(bkz: sözlükte yalnız olunmadığını hissetmek)
içinde bulunduğum güruh. komşumuzun psikopat oğluyla her gün izlediğim bir dizidir. nana'nın insan olması kaçınılmazdır!!!
Günlük yaşamda yeterince stres altında olan bir de bu stresin üstüne dalavereli insanın içini bunaltan şeyler izlemek istemeyen topluluk. Bari televizyon izlerken gülelim dimi ama..
(bkz: cıkın lan dısarı)
(bkz: yarın velini çağır görüşmek istiyorum)
şimdi hiç izlemedim, bilmiyorum diyen yalan söyler. hiç mi zaping yaparken takılıp kalmadın ha, itiraf et? tamam sürekli takipçisi değilsin, kim kimdir necidir bilmiyorsun ama, o garip makyajlar, dekorlar falan ilgini çekti, 'deliler film çevirmiş herhal' diyip iki dakika takıldın kaldın di mi? yani bana öyle olmuştu, sanırım yalnız değilim.
içinde bulunduğum güruh. yermeme rağmen her tekrarını izliyorum ! evet her bölümünü izleyemediğim için içim yanıyor! sezon finalini kaçırdım! sevilen bölümleri her salı 20.30 da yayınlanacağı için de çok mutluyum. utanmadan izleyeceğim. yine de evrim akın'ın böyle rollerle karşımıza çıkmasını hala ayıplamaktayım. yine de; yaşasın bez bebek izleyen güruh
çizgi film de izliyordun bu güruh takımının mensupları. kesin, kesin...
'bu guruha uye olmayip da cizgifilm izleyen olamaz mi?`' sorusu akillari mesgul etmeye baslar an itibariyle.
itiraf ediyorum evet, cizgiifilm izliyorum hemde buyuk bir zevkle. ustelik su dunyada kirlenmemis yegane sey cocuklarsa ben de cocuk olmak istiyorum, bir an siyrilmak istiyorum bu hengameden cok mu garip?
ben ! kuzenim sağolsun alıştırdı bu diziye.
prenses perfinyayı izler bunlar. prenses perfinyayı mı nerden biliyorum? yoksa yoksa ben de mi izliyorum lan?

(bkz: şoktayım sözlük)
prenses perfinyanın kalitesizliğinden dolayı prenses perfinya out bez bebek in diyen güruhdur.
joker adlı karaktere hayran olan kızımdan dolayı her sabah saatlerce içinde bulunmak durumunda kaldığım neşeli güruh.daha ağırbaşlı bir güruh için bakınız:

(bkz: uludag sozluk felsefi siyasi yazarlari)
uyuyan ev ahalisini uyandırmanın en iyi yolunun bez bebek olması sebebiyle içinde bulunmak zorunda kaldığım güruh. evet evet şaka değil nana'nın sesini duyan uyanıyor. bu saçmalığı uyuyan bir insanın mantığı bile kabul etmiyor.
sabah 8:00 den oğlen 15:00 e fox tv nin reytinglerini arttıran güruhtur.
güncel Önemli Başlıklar