bugün

kemalistleri ayar manyağı yapan ak gençlerdir.
o ak gençlerin kararmasına az kaldı.
baskılara boyun eğmeyen adam gibi adamlardır.
menfaatlerini ülke iyiliginin üzerinde tutan anlam veremedigim kisilerdir.
parti marti tanımam ben .

din düşmanlarına bakarım vatan düşmanlarına bakarım dostumu elimle koymuş gibi bulurum .

bakıyorum ak partiye reise saldırıyor bu it ler tamam derim dostumu buldum ben .
ben nerdeyim lan?
gördüğüm yerde 'domuz' butonuna basıyorum. midem bulanmadan okunmuyorlar.
ben akp'li değilim ama insanları fişlemek sizin ne haddinize, hdp-chp kardeşliği bunu gerektiriyorsa demek ki.
görsel
Çöp liste yükleniyor...
sanki illegal iş yapan yazarları kötü bişeyler yapmış gibi ifşa liştesidir. sizler akp kesip attığı tırnak olabilirmisiniz lan. o değilde tengirin görüntüsünü aldım giriini sildiği an nick altına atıcam evet..
Tengir benim donuzumda listeyi görmedim. beni yazmışsa bu seçim inadına ak partiye vereceğim. Yoksa fatih erbakan'a verecektim.
https://www.youtube.com/watch?v=Gt2uBH7t-y4
(bkz: sözlükteki ak troller tam liste)
Ak partili olmayanların düşüncesine göre tamamı trolldür yani hiçbiri aslında ak partili değildir troll yapmaktadır. Hayır yani nereden geliyor 20 milyon oy bilmiyoruz. Halbuki hepsi troll.
Ak partili birine ön yargısız yaklaşmam mümkün değildir.
görsel

Türkiye ortalamasından farkı yoktur. Ya eğitimsizdirler ya da eğitilmezler.
Genelde kapasite bu...
görsel
Kesinlikle doğru diyor, ben iyi bir insanım öyle ki; iğnemi saplarken bile çok acitmamaya özen gösteririm.

Bitirince Acıttı mı diye sorarım!
ağır ezik lan bunlar. hiç bir bilgi birikinleri yok sol görüşlü kişilerim başlıklarına gidip terörist yaziyorlar. insan utanir yav gidip 2 3 cümle araştırın bari.

ona terörist buna terörist.
moral veren, eğlendiren çocuklardır. korumak zorundayız bu çocukları !..
ben ak partiliyim ama hep cuhapeye oy verdim. gerçekten çok yazık...
çoğunun 1 den fazla hesabı var. çaylak oluyorlar yan hesaplarla ortalığı karıştıyorlar. modların götünden haberi yok.
Yardım ve yataklıktan suçlular.
bayılıyorum bunlara ya. bugün a dediklerine yarın z demek gibi bir özellikleri de var ayrıca.

bir de bunların "akp li değilim din düşmanlarına karşıyım" cıları var ki tam yalancı tayfa.