bugün

an itibariyle gerçekleşmiş durum. 25 yazara karşı 118 ziyaretçi görmek insanın tüylerini diken diken etmektedir.
an itibariyle gerçekleşiyor olduğuna 'gerçekten' inanmak istediğim durum. 7000 ziyaretçimiz var... *
'uludağ sözlük pod-bot'u olmasın?' dediğim durum...
-kim lan bunlar
-noluo lan
-allahsiz sozluk hizlan
$eklinde ce$itlendirilebilecek cemkirme pozlarina girmeme sebep olan ziyaretciler. birine bakip cikacaklar mi ne yapacaklarsa yapip gitsinler artik*
1 dakika önce 6633 olarak görülmüştür...
(bkz: hizla buyuyorlar efenim durduramıyoruz)
(bkz: zall)ın parmağı olan patlama olması muhtemel olay *.
tribe giren bazı yazarların ince , kibar , açıklayıcı entryler girmesine neden olan durum.* ayrıca hergün yedibin ziyaretçimiz olsa sözlüğün kalitesi tavan yapar oda ayrı bir tartışma konusu.
(bkz: şuan bizi 7200 kişi okuyor)
kalabalık fobisi olan yazarların eli ayağına dolşatı, halk panikte! herkes zall'dan bir açıklama bekliyor efendim.
biri çok pis reklamımızı yapmış dediğim hadise. kaçın akıncılar pardon, okuyucular geliyor..
(bkz: 70 milyon bizi okuyor)**
7539 görülmüştür. ilginç.
daha özenli yazmaya sebep, güzel gelişmedir. an itibariyle 8000' i geçmiştir.
- 8795, merkez bir el at flood var. merkez merkez? merkeeezz..

gibilerinden bir patlamaya olmayacaksa sevindirici olay. hem okuyalım hem okunalım efendim pekiyi pek güzel.
(bkz: sozluk un kitlesinin büyümesi)
(bkz: sozluk e yazmanın istirap olmasi)
7471 ziyaretci mevcuttur. 01:30 an itibariyle. daha da artması dileğiyle.
10000 civarına kadar tavan yapan ziyaretçi sayısı, saat 02:00'den sonra azalmış ve an itibari ile 8004 kişiye kadar düşmüştür.

Toplam Ziyaretçi:
8004
kanımca her yazara farklı görünen sayıdır.
insomniac entry girdiği anda bakıyorum ve 10075 görüyorum.
zall dikkatimizi ölçmek için yapıyor, aldanmayın, entrylere devam.
(bkz: dalgalı kur)
(bkz: bir kez daha düşünmeliyim)
an itibariyle gecenin beşinde 320 yazara karşılık 32121 ziyaretçi vardır. ilgi çekilesi.
güncel Önemli Başlıklar