bugün

kaç zamandır giremiyordum bu sözlüğe. bugün girdim ve sol frameyi gördüğümde cidden fare bir an çarpıya gitti ama son anda bir karar ile bu yazıyı yazmaya karar verdim. cidden şu sözlükte neredeyse 1 yıldır yazarım ve artık bıkma noktasına geldiğimi söyleyebilirim. herkesin birbirine karşı saygı çerçevesinde münazara yaptığı, birbirinin görüşlerini dinlediği bir sözlük olsun isterdim bu sözlüğün. olsak herhalde tadından yenmez duruma geliriz.

zall, sözüm sana, birçok kişi bence bu durumdan şikayetçi ve şu trollük olaylarını yasaklasan zaten sonrası çorap söküğü gibi gelecek.

edit: istek üzerine
http://anket.uludagsozluk.com/s/14904/
tüm kalbimle desteklediğim kampanya.
katıldığım kampanyadır. nereyi imzalıyoruz?
bıktık bunlardan.
bazıları hallerinden memnun.
Bilmem kaç tane eski hesabımla, bazen Kürtçü bazen aşırı dinci kimi zaman 15 yaşında bir ergen kılıfı ile trolluk yapıp, kimi zaman canınızı sıkmış kimi zaman guldurmus eski bir troll olarak;

0nlar olmazsa bu sözlük dönmez arkadaşlar. O çok sevdiğiniz yazarların içindeki cevheri ortaya çıkaran yine begenmediğiniz o troller. Sol Frame bı şekilde akıyorsa genellikle onların sayesinde. Ha tabi trollukle sapıklığı ayırt edemeyen, trollugun ne olduğunu kavrayamamış ergen dallamalar hakkaten silinsin gitsin.
insanları rahatsız eden şey trollük değil aslında. herkes en az seviyede de olsa birbirinin görüşüne saygılı, mevzunun koptuğu yer milletin birbirine ana ata küfretmesi, sol frame de sürekli saçma sapan başlıkların olması vs. ortada görüş veya fikir yok, bomboş bi sayfa var amk. bu senenin istatiklerine bakan herkes görmüştür, en çok oylanan ilk 20 başlıkta birsürü sözlük yönetimine protesto vb. başlıklar vardı. epi topu 2 senedir burdayım, bi sözlük yönetimi kemik kitlesini kaybetmeyi nasıl bukadar ilgisiz kalarak kaybetmeyi göze alabiliyor anlamadım. eninde sonunda yazacaklar iş yine reklamdan bize dönecek de değil, sizin dışınızda burdan gelir elde eden bildiğim kadarıyla yok...