bugün

artık yetti yaaa. insanın da bir sinir katsayısı var yani. şu saat itibari ile sevecen, ılımlı, espritüel, aydın kişiliğimi bir tarafa bırakıp sert mizacımı, kudretli kalemimi ve piç tavrımı sizlere sergileyeceğim. tekrar ediyorum sözlükte tokatlayamayacağım yazar yok. liste elimde hazır; yakın zamanda bir çok yazarı tokat manyağı yaparak sözlük alemine rezil edeceğim. evet bunu yapabilecek kapasitedeyim ve hepiniz göreceksiniz.

sözlükte tokatlayacağım bir çok yazar var; hiç çekinmeden yüksek sesle dile getirebileceğim cümle. şu sözlük içerisinde benden daha açık konuşan, benden daha akılcı ve akıcı bir yazar olmadığı için eli taşın altına sokmaya karar verdim. ben taviz verdikçe siz şımarıyorsunuz, götünüz kalkıyor, hakaretlere maruz bırakılıyorum, iftiraya uğruyorum, madur duruma düşüyorum, çevremden tepkiler geliyor, cemiyet içerisinde itibarım sarsılıyor...

elimdeki alfabetik liste doğrultusunda birçok yazarı tokat manyağı yapacağım. öyle ayarlar vereceğim ki bir daha browsera uludagsozluk dot com yazarken utanıcaklar hatta sözlüğe girmeye bile cesaret edemeyenler çıkacak. ibret-i alem için yapacağım bunu. bazılarını katıldıkları zirvelere kadar takip edip sosyal yaşamın içerisinde tokatlayacağım.

herkes hazır ol durumuna geçip kaderini yaşamaya razı olsun. don kulot alayınızı tokatlamaya geliyor.

enjoy herkese.
(bkz: ne dedin sen)
(bkz: Mutluluğa kapak aç)
(bkz: sakin ol sampiyon)
(bkz: sözlükçüler akıllı olsunlar akıllı)
mermi manyağı yapmak. sakin ol (bkz: hele otur bi soluklan yegenim)
--spoiler--
herkes hazır ol durumuna geçip kaderini yaşamaya razı olsun. don kulot alayınızı tokatlamaya geliyor.

enjoy herkese
--spoiler--

böyle bir genelleme yaparak klavyesinden çıkanların farkında olmayan yazarın sav'ıdır. madem ki ortada genelleme var;
en ilk önce başta benden başlanmasını dilediğimdir...

(bkz: sivil de görmiyim hee)
(bkz: tokatla beni don kulot) *
--spoiler--
...sevecen, ılımlı, espritüel, aydın kişiliğimi bir tarafa bırakıp...
--spoiler--

(bkz: ne tarafa yatırayım sağa mı sola mı)
sevecen, ılımlı, espritüel, aydın kişilik * sert mizaç, kudretli kalem ve piç tavır * açık konuşan, akılcı ve akıcı * hakaretlere maruz bırakılan, iftiraya uğruyan, madur duruma düşen, çevresinden tepkiler gelen, cemiyet içerisinde itibarı sarsılan *.
sosyal yaşamım içerisinde tokatla beni, parçala... *
eğlendir bizi don...
(bkz: tutmayın deli gömlekliyi)
(bkz: kaç kişiyle)
amacını aşan talihsiz bir beyan *. ilk tokadı sözlük formatı yemiş, o ayrı.
(bkz: Sabah Gazetesi = Listeyi ilk biz açıklıyoruz)
Rahmetlinin şu repliğini aklıma getirmiştir zira: Tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin.
(bkz: gel pes te tokatla kolaysa)**
sevdiğim troll beyanatlarından bir tanesi.
ortaya bir laf atar sevgili yazarımız, sonra ne kadar bkz yazarı varsa dökülür altına, laf sokmaya çalışır, alaşağı etmeye çalışır.
gücü yetmez, onunkisi gibi onlarca bakınız vardır başlık altında.
seviyorum trolleri. kimin ne kadar yazabildiğini gösterir.
ilk beni tokatla doncuğum, ilk beni tokatla ki kendime geleyim.
ama n'olur devam et. seviyorum sizleri.

enjoy doncuğum enjoy.
mesele yazar tokatlamak değil yiğen
mesele çavuşu tokatlamak
mesele çavuşu tokatlamaksa eğer
o da cavusla senin aranda yiğen.
hadi.... (bkz: bsg)
sözlükteki yetenekli yazarlardan birinin beyanatı. tokatlamak derken tam ne kastediliyor anlamak güç ama, hayırlısı bakalım.
*
(bkz: yunus tokatlamak)
(bkz: yunus tokatlarken başlık açmak)
(bkz: başlık açarken sıçmak)
- bu söylem, bana birden şu atasözünü hatırlatıverdi;

(bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz)

- tabi bir de şöylesi var;

(bkz: gothic olayım derken göt olmak)
bi biskrem versem?* *
çavuş tokatlayacak yazar söylemi. genç abazanlar kuyrukta!
zamanın modası yumruktur tokat demode artık seneyede uçan tekme atarsınız şükela.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)