bugün

gayet doğal durumdur, sorumluluk olmadığından her canı sıkılan saçmalar onu gören de saçmalar, saçmalıklar saçmalaşır, saçma ukteler bilen verilir.

uktecinin notu: doldurunca mesaj atın beyler bayanlar merdivenden kayanlar... kesinlikle at bak. ölümü öp.

ukteyi veren: minik mavi balina (13.10.2008 11:14)
son gün ve aylarda tam gaz yol ileri yapılan eylemlerden sonra akla gelen doğru önerme.

sözlükte son zamanlarda, yılmaz özdil gibi yazmak gerekirse; -şayet kolay okunmaktan başka işe yaramaz.

sululuk dört nala,
ahlak erezyonu ülkede toprak bıkarmadı,
terbiyesizlik gırla,
şovenist,ırkçı bakış fıldır fıldır,
yüzeysellik everest doruğunda,
cinsiyetçilik, abazanlık, küfür -ki doğru yerde kullanıldığında sanattır,sakatatçılık son vites
devam etmekte ve sayın sözlüksüz sözlükçüler bu durum can sıkıntısını aşmıştır, mideye fesat yapmaktadır.
zira sözlükte entry, başlık kopmuş gidiyor ama hala ulusözlük bir referans kaynağı olamadı, şayet bugün bir konu hakkında sözlük yazarları dahil bir sahibi olmak isterse ekşi ye bakıyor, bu böyle gitmez, giderse saçma sapan bir gudubet hali ortaya çıkar.

yapılacak şudur; moderasyon mudur nedir, ne halta yaradığını bilmediğim bir yönetim midir neyse o, tüm yazarlara bir hitaben bir sözlük manifestosu oluşturup yazarlara göndersin, yukaı da yapılanlar yapılmaması belirtilsin, yapanı bir kez uyarsın sonra silsin, evet üye sayısı yarı yarıya düşer fakat bu saçmalıkların olmadığını gören sağlam yazarlar bok püsür entrylerin yerini dolu dolu bilgilerle doldurabilir.

yok ağbicim acayip uyuz oldum; 16 yaşında it, geçmiş klayvenin karşısına kendisini dev aynasında görüyor, küfrün saçmalığın, hakaretin bini bir para sonucunda bir şey olmayacağından hareketle kara murat durumu.

şimdi beni dinle burada yazılanlar sanadır, sağa sola bakma sen ortadaki; evrene, dünyaya, bu topraklara dair düşünülen her ide, yazılan her kelime, söylenen her söz kozmosta asılı kalır, yitip gitmez, kaybolmaz, illa bir şekilde bir etki doğurur, bu bilmelisin. yani sen nihat doğan ın yeni deniz gezmiş olması gibi saçma bir başlık açmakla kalamazsın bu birleri etkiler, bunun sorumluluğunu bilmem lazım.
aslında sana çok faydalı bir takım küfürler biriktirdim, buradan yazmıyorum, şimdi penceren sokağa salacağım ve inan o boş kafanın tam ortasında bir alın var ki şak diye yapıcak oraya.
kaliteyi düşürmektedir. Var mı başka önerin diyecek olursanız, şu anda ne yazık ki bulunmamakta.