bugün

Asıl sözlükte popi olan yazarın ne amacı olabilir ki mq, o kadar boş biri olup sözlüğü hayatıma bir amaç mı edineyim napayım?
Belki başka yerlerde popülerdir.*
bunu kendi üzerime alınıp elmas bogazici'ye sordum. amaaan boşver dedi.
eglenelim istedik. eglenmeyelim mi yani.
Başlıkta Popüler olmayan yazarlara bok atanlar çok popüler sanki amk.
Popüler olmak değil.
Ayrıca neyin popülerliği?
3 dil öğreniyorum.Daha doğrusu geliştiriyorum kendimi.Tatilimi boş boş geçirmek yerine bir amaç uğruna çalışıyorum.Sözlüğe de kafa dağıtıp,içimi dökmeye geliyorum.Burayı amaç edinip napim?
Popüler olmak gibi bir amacım yok,ihtiyacım da yok.
harbi lan bebe, ne isin var senin burada ?
Popüler olmak olabilir.
Ciddi ciddi merak edilendir. Ne işe yararlar. Evet.
Ünlü yazarlarının getir götürünü yaparlar.

Çöpçü gibi.*
popüler olmak için bir taraflarını yırtan yazarların düştüğü komik duruma katıla katıla gülmek için.
Popüler olmayan yazarlar her zaman daha zeki ve daha işe yararlardır.

Popülerlik, kalabalıkların beğenisine uygun olan demektir. Türkiye’nin zeka seviyesi ise ortalamadan düşük olduğuna göre, Türkiye’de popüler olan insanlar zeka seviyesi düşük olan kişilerce beğenilirler.
yazıyorum zevk alıyorum bundan da. popüler olunca ne oluyor eline ne geçiyor egonu tatmin ediyorsun başka. yok.

popüler olanlar da gördüğüm kadarıyla sözlük formatıyla bağdaşmayacak nitelikte entryler girerek, sözlüğü sanki instagrammış gibi kullanarak popüler oluyor. anlamsız bir durum gidin instagramda vakit harcayın. sözlükte yazma amacınız ne ki?

(bkz: gereksiz)
Günlük gibi kullanıyorum. Şuanki bilgi ve düşüncelerimi paylaşıyorum. Başkasının görmesi, beğenip beğenmemesi umrumda değil. ileride dönüp bakabileceğim vay be ne değişime uğramışım, gün geçtikçe kendime neler katmışım demek için kullanabileceğim bir platform burası benim için.
Belki düzgün bir hatun kişisiyle tanışırım diye yazıyorum.
Ya çok cılızı var. Ya da yağlısı. Ortası yok.
günümüzde popülerlik kazanan insanların ekseriyetle bir vasfı yok. vasfı olanların popüler olamadığı bu kara parçasında popüler olmamak için elinden gelen her şeyi yapan benim gibi yazarlardır.
Belki asıl aksiyonları onlar yaşıyorlardır sözlükte. Not: kendimden bilmiyorum.
Popüler değilim. Sadece sözlükte değil, hayatımda da popüler olmadım. Bazen anlatamıyorsun bir şeyleri, burada anlatmak iyi geliyor. Anlık sakinleşmeni sağlıyor. Bir nevi iç dökme yeri. Bir de bazılarının kalemi o kadar güzel ki onları okumaya geliyorum. Gelmişken arkadaşta edinebilirsem ne güzel ....
Kendi seviyesinde birkaç yazar arkadas edinip onlar ile bilgi, fikir, tecrübe alış-verişi yapmak,
pespaye sözlük içi saçmalıklarından uzak durmak, Vaktinin degersizliği her harfinden belli olan kişileriN kifayetsizliğini gorup onlardan uzaklaşmak gibi sebepler ilk akla gelenlerdir.
Yazılanları okumak güzel oluyor. pek yazmayı sevmem aslında sevmem değil yazmayı pek beceremem okumayı daha çok severim. Arada bir dikkat çekici şeyler yazılıyor. Bu arada paylaşılan müziklere de olabildiğince bakmaya çalışırım arada çok güzel müzikler paylaşılıyor.
senin popine pompalamak.
Yüzeyde sandal olacağıma aslanlar gibi denizaltı olurum.
popüler: sıfat,
1. kalabalıkların, yığınların beğenisine uygun, halkça tutulan, beğenilen.
2. ünü çok yaygın olan, herkesçe tanınan.

Sözlükte Popüler olanın amacı ne ki? Çoğu kimsenin birbirini bile tanımadığı, kimin kim yada ne olduğunu bilmediği Anonim bir ortamda gizli bir nicname ile beğenilmek mi? iyi de o kadar özgüveni varsa zaten açık eder kimliğini yada çıkar şöhret olur.

Yani yok birbirimizden (Bir iki istisna hariç) bir farkımız. Hepimiz bir perdenin arkasındayız. Çok Bilgi verse bile kim belli değil. Tanıyor musun? Hayır. Ee? Yada Birileri biraz daha fazla yazıyor sadece hepsi bu.

Halbuki populer nedir? Halkın beğendiği. Yani göz önünde. Sözlüğün popüleri de olsa olsa sanal olur.