bugün

görsel
Orospu çocuğu olmasından yeğdir.
O ki ayrı yazılmayacak höwal.
görsel

Ok.
Kısmen doğrudur efendim. Arnavutum. Dedelerime kapılarını açan türkleri değil de eşek sever kürtleri mi tutayım.
yeni bir türk düşmanı barzomuz var ağzından salya akıtarak türklere ve türkçülere sövüyor çünkü 5000 yıllık tarihi olan kadim türk milletine kompleks duyuyor hewal sana kızmıyorum acıyorum .
doğru olan önermedir.

ben aslen rizeli bir laz olarak normal bir türkten daha fazla türkçülük yapıyorum.

mesela bu sana nasıl bir zarar verdi kaşına kurban olduğum.

çekemiyorsunuz bizi o tarafa zorlamayın. sen inat ettikçe biz daha çok sarılacağız bu vatana.
O ki'yi önce bir birleştir.
yanlıştır. sadece sinirli türkler vardır. sokağa çıkıp adam mı kessinler. en azından burada stres atıyorlar.
leş kargaları nasıl da lazistandan, pontusdan, polenezköy'den, arnavutköy'den, yavri vatandan birleşik cephe olarak saldırıya geçmişler. irlandalıyı unuttunuz galiba. hatırlatırım.
(#29105192) her yere aynı yazıyı koyuyorum ama çok güzel ayar vermişim*

lakin Türkiye de kültürel ve etnik olarak türk olduğu gibi kürt şahısların arap+ermeni+fars birleşimi sonucu ortaya çıkmış olması kadar komik bir durum yoktur.

Ayriyetten bu birleşim sonucu ortaya cıkan şahsiyetlerin "Türkiye de türk yok hepsi ermeni ve yunan karışımı" demesi ayrı bir başlık ve komedi unsurudur.
Vallahi doğru olmayan gerçek

Şimdi bu inanışa göre ne var rum ve ermeni değil mi?

1071 den sonra anadolu ya öyle bir orta asyadan göç oluyor ki neredeyse orta asya boş kalmış

He bu demek değil ki yalnızca türk efendim moğol da gelmiştir horasan dan zaza da gelmiştir göçebe yaşam süren çinli de gelmiştir.

Türkler kimseye anadilini dayayarak asimile etme gibi bir kaygısı olmadığı için genleri hala orta asya kökenlidir.

Asıl yunan dediğimiz kişiler türk veya trek(eski trakya kavmi türk olduğu veya akraba olduğu da söylenir)

Not:laz ım ama doğruyu söylerim.