bugün

üzen durum.

bir kesim var ki birbirini gerçekten tanıyor. hatta nick altına yazılanları okuyunca ''bu da bunu nerden tanıyor amk'' diyorsunuz.

dışlanıyorsunuz, bırakmak istiyorsunuz sözlüğü.

üzülüyorum..
Yoo ben seni tanımıyorum.

Gerçekliği olmayan bir iddia.
aynı duyguları ben yaşıyorum yalnız hissediyorum kendimi benide sevin.
üzen durum.

birbirini tanıyan kesimlerin nick altı yavşaklıklarını gördükçe ötelendiğinizi hissediyor, terk etmek istiyorsunuz tüm yazmacılık işini.

üzüldüm şimdi.
insanı 5 çocukla sokakta kalmış dul gibi hissettiriyor.
11. Nesilden öncesi için hemen hemen doğru olan önerme birde gaza gelip nick değiştirmeseydim.
yoktur öyle bir şey. ortaokul, lise ve üniversitede aynı okulu paylaştığım aquila non capit muscas var. o kadar. bir de aralık 14'te savtegin ile görüşeceğiz aquila ile beraber.
Yok LAN öyle bir şey denilmelidir. Yoksa var mı? Oğlum beni mi dışlıyorsunuz. Yakarım lan bu sözlüğü. Yani yakamasam da en azından üzülürüm. Dışlamayın LAN beni.
bizi de tanıyın diyen yazarların isyanıdır.

ya ayıp oluyor ama.
Hakkaten var öyle bişiy ama bu kişi sayısı en fazla 10 a kadar çıkar didim in didisi.
Gerçek olsaydı kimsenin ağız tadıyla yazamayacak olduğu durum. Sözlüğü bitirir. Eksik olsundur.
rahatsız edici bir durum. eş, dost, akraba gibi herkes. salonda oturup çay eşliğinde sohbet ediyormuşsun gibi.
la bi gidin de millete dert anlatalım azcık. kendi kendimize konuşup duruyoruz.
3 5 kişi dışında kimseyi tanımama durumudur.
Yanlış önerme. Ben kimseyi tanımıyorum kimse beni tanımıyor.
Kimseyi tanimamak, rahatliktir.

Sonra nick altinda bir birine giriyorlar.
doğru önerme. yani kısmen.

beni en çok dinsizler tanıyor, yani ateistler işte. az tartışmadım onlarla. biri zorundan ağlayıp gitti, birisi küfretti, birisi söylediklerime saçmalık dedi. (işine gelmedi tabi) her neyse işte. beni daha çok o kişiler tanıyor. işte onlar.. anlayın.
Çürüttüğüm önerme. Hanginiz beni tanıyor? *
oha lan ne kadar güzel olurdu düşüncesi canlanır aklınızda sonra nerdee der bir sigara yakarsınız.
yalan beyandır. Tamam kimini tanıdık görüştük de öhm yazar sayısı kaçtı lan.
(bkz: benim niye haberim yok)
Az çok var olan durumdur.

Ben şuyum demeyeceğim ama resmen pek çok kişi hakkında bir fikrim var!
Bu kadar üye varken, bir fikrim var demek de nirvanaya ulaşmak gibi!
Neredeyse imkansız olan durumdur. Istisnalar var tabi.
yok beya sana öyle gelmiş denilesi lafu güzaf.
çok güzel entry girmişsin. dayıngile selamlar. *
Bu gece fark ettiğim ilginç durum. Ne ara tanışıp bu kadar samimi oldunuz?
güncel Önemli Başlıklar