bugün

yazmak'tır. bir nevi "benim de söyleyeceklerim var" demektir, isyandır, yakarıştır.
borsa misali halka açılmak.
tartışmak; adam gibi.
oy toplamak. adam gibi.
boş zamanın cok olması.
insanın içindeki anket sevgisi.
insanın, içindekileri bir yerlere dökme isteği.
yazmasam deli olacaktım diyen birini anlamış olmadır.
kulunçlarıma iyi geliyor çok.
(bkz: sıkılmak ve yapacak bir şey bulamamak)
oyalanmak. zaman geçirmek.
(bkz: normal bir insanin gunluk internet ihtiyaci)

--spoiler--
ülkemin bana ihtiyacı var. hizmet beklemez.
--spoiler--
(bkz: ego tatmini)
başımıza bir iş gelmemesidir.

o kadar şey yazıyoruz, ateist olup tanrı ya inanmayanlar, satanistler , türlü türlü i.neler var ama hala başımıza bir iş gelmemekte. ne güzel .. ne güzel.
beyinleri dağıtmak adına buralardayım.
ekşi ile başlayan sözlük furyasının bu kadar talep görmesi ile derin derin düşündüren nedenlerdir. bu kadar insan ne buluyor bu sözlükte de burada bulunuyor acep.

abazan'ı kız kaldırmak, akımcısı, siyasi fikirlisi fikrini yaymak, geyikçisi makara yapmak, boklusu bok atıp iz bırakmak vs.vs. insan çeşitliliği ile sebep çeşitliliği de artıyor.

bana gelince; feyzimden herkes yararlansın istedim... bildiklerim herkesin bilmeye hakkı var. bilgilerim bendeyken değersiz, paylaşıldıkça paha biçilmez. neyse kısa keselim; yalanlarıma kendim inanıyorum.

benim bir sebebim yok... (bkz: sözlük beni affet)
bazıları için hatun kaldırmak. (bkz: sözlüğün ilk kaldırılan hatunu)
ya işte kültürel seviyemizi artırıyoz, muhabbetler, arkadaşlık, seks, eğlenceler , komiklik falan. yani işte kültürel bir aktivite.
...saat 5 i getirebilmek icin.
kimi zaman eğlenmek, imi zaman gülmek , güldürmek, kimi zamansa bilgi edinmek , bilgilendirmek, kısacası bir paylaşım için buradayız. kültürel bir aktivite aracı olması daha iyidir elbette ancak başka amaçlarla kullananlar varsa da yapıcak bir şey yoktur. uzak kalınmalıdır. sonuçta herkes aradığını bir şekilde bulur. hatta bir diğer sebep de vakit geçirmektir.
hür iradedir. sözlüğün varlığından bile haberi olmayanlar varken burda bulunmak, yazılanları okumak, yazmak, yazdığını okutmak ayrıcalıktır. benim için bir de zevktir üstüne..seni seviyorum sözlük.
herhangi bir neden bulamamak.
gerçek hayatta kaybolmak.

hayatta kaybolan sözlükte bulunur. slogan gibi oldu lan...
dünyayı ele geçirmek.
sözlükte bulunma nedeni bulabilmek nedeniyle.*
güncel Önemli Başlıklar