bugün

ne olmuş ben de yenilerdenim tribine girilmesine sebep olan trip...
(bkz: eskiler her zaman saygı görür)
(bkz: eskilerin üstad olarak anılması)
dikkat et şarkısında da adı geçen trip.
(bkz: nesil farkı)
dede & torun ilişkisi.
ast & üst olayı.
tecrübe konuşuyor un 'yazıyor' vers.i ama tecrübe sadece sözlüğe yazmakla olmuyor tabi. bu vesile ile yeni katılan aramıza (bkz: heyecan) ellrini sıkar ve öhhh.. ulan tecrübe de böyle konuşursa... *
eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı atasözüyle yanıt verilebilecek durum.
fiyaka nı yiyeyim sana birşey olmasın
(bkz: havan kime yabancı)
senin eski olman benim skimde mi gibi sorulara hazırlıklı olması gereken triptir.
(bkz: çayda dem askerde kıdem)
(bkz: naylon torun) vardı bide ... askerlik anıları dinlemekten bunalmış kız modeli.
(bkz: eskiyen tripler)
hafif ukelalık yapan insan türünün davranış bilimine verilen ad.
görende 20 yıldır sözlükte yazıyor sanacak karşılığını hakeden insandır. sosyal yaşantısındaki ezikliğini giderme çabasıda olabilir.
insandan önce maymunların yaşadığı hatırlatılarak yatıştırılabilen triplerdir.
nedense son nesil yazar olmama rağmen henüz hiç karşılamşmadığım durumdur..
ancak herhalde herkesin kendine kendisine yaptığı tripler olayı böyle gösteriyor dışardan..
trip mirp yok, hüsnü kuruntu var.
eskilere selamlar..
zirvelerde çok komik durumlara düşebilen insanlardır. sözlükte atıp tutarlar ama zirvede yani gerçek hayatta bülbülün dut yemiş versiyonu olurlar. isimlerini bile adam gibi söyleyemezler. bu tribi yapanlara yazar kitlesinin kıçıyla gülmesi de aşikardır.
bu durum ile dün karsılasmıs bulunuyorum . girdiğim bir entry sonucunda gelip eski tripleri yemişimdir '' sözlüğe bilgi dolu entry girilmez sadece ve sadece tanım yapılır '' demiştir . artislik yapmıştır beni ezmeye calısmıstır . yanlız kafamı karıştıran asıl mesele , bana eskilerdenim tribi atan $ahis 4 nesil bir yazardır . hayretler icerisindeyim
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
(bkz: siz bilmezsiniz buralar yeşillikti)
+ buralar eskiden dutluktu.
- ama sen beşinci nesil değil misin?
+ şey, eski nickime sinek sıçtı da yenisini aldım.
(bkz: bunama belirtileri)
(bkz: tribine bandım)
ayar yemiş yazar düşüncesi.
-sen bu entryleri girerken ben sözlükteki kızların evine giriyordum.
+kralsın.
*