bugün

bayan yazarların yokluğunda yaşanabilecek olaylar silsilesidir.
özel mesaj trafiği azalır..
futbol muhabbeti artar..
ibnelik tavan yapar..
en patatesinin bile internet ortaminda bir adriana lima muamelesi gordugu goz onune alininca, sozluk yavsaklik indeksinin dusmesine neden olabilecek eylemler butunudur.
george clooney nin poposu adlı ve benzeri başlıklar anında silinir.
+ dior pure poison !
- ne diyon muhittin ?
+ deja vu oldu abi
bir değişiklik olmayacaktır (tabi benim açımdan)...
sanki bayan yazarlar hiç yokmuş gibi geliyor bana.hiç rastlaşmadık.bayan yazar sayısı 100'de 10 civarında filan mı acaba diye düşünüyorum ben...
(bkz: uludağ sözlüğün helak edilmesi)
(bkz: adult forum)
ne olur bilinmez ama ben olmam mesela. ne işim var sap ortamında? çok meraklı olsam böyle bir yere asker olurdum.
(bkz: Ataerkil topluluk)
(bkz: daha da sözlüğe gelmem)
sanıldığı üzre hiç bir silsile olmaz . sanal ortamda bay ile bayanı ayıran nedir zaten .. kendini nimetten saymak aslında . erkek yazarlar için çok bişey ifade etmez bayan yazarlar var diye yazmıyoruz neticede hedesi.
çok abazanın sözlüğü terketmesine yol açabilecek olay.
(bkz: daha temiz bir toplum için bayana hayır)
(bkz: ibnelik belirtileri)
(bkz: var da neyime faydaları var)

diye yorumlardı aneksimendes.
her ortamda olduğu gibi bayaaann olmayan sözlügünde tadı tuzu kalmaz.
ortamın interaktif olduğu göz önünde bulundurulursa şayet, sözlük boka dönerdi, çok açık söylüyorum. çoğunluğun ego tatmin amaçlı burada olduğunu unutmazsan, bu kısmın "çoğunluk" olduğunu diyorum, silme bunlarla dolu demiyorum, kendini kanıtlayıp da ekmek çıkaracağı ortam olmayan erkekler ne türlü muhabbetlere girerlerse girerler, bilgi, paylaşım, ilim, edep, edebiyat kıl yün diyen elit tabaka kaçar gider, ortamı bok götürür falan.. boktanlaşacağını söylemiştim değil mi?
yani demek istiyorum ki bokuma benzer.
anlamadıysanız diye -eh, başka başka entryler yazmak yerine aynı entry içinde kusturana kadar tekrar edeyim, yeni entry yazmakla uğraşamam- bok gibi olur lan.. kadınsız olmaz, bakın diyorum size. kıymetini bilin.. yok sigara içiyomuş, yok küfrediyomuş.. kadın buldunuz da civcivlisini arıyosunuz terbiyesizim.
ortam bok gibi olur demiştim değil mi!!!!
uludag sözlük klasik temasının beyaz renkli olması. *
bir bayanın okuyacağı düşüncesi erkek yazarlarımızda ister istemez yazılarında farklılık yaratabilme duygusunu ön plana çıkartıyordur çoğu zaman, fakat bu durum rol yapmaktan ibarettirki pekte hoş karşılamam. elbette tüm yazar arkadaşlarım bu örnekle yazmamaktadırlar. bunun yanı sıra hanım yazarlarımızın görüşleri bakış açıları bazen çok sıradan, bayağı gelebilir ama farklı bakmayı yada tam anlamı ile kavramayı istersek onlara çok ihtiyacımız var sadece sözlükte değil hayatın her alanında.
nickimi değiştiririm.
öyle de hayvanımdır.
bayan yazarların bulunduğu sözlüklere yelken açardım.
karşı cinse ihtiyacımız yok ! (bkz: hadi lan ordan)
sözlük yazarlarının aldığı özel mesaj sayısı ortalama olaraktan yarıya kadar düşer.
futbol ve siyaset daha çok konuşulur.
'acaba kızlar ne der lan' diye korku olmaksızın herşey yazılabilir.
türk kızı ile başlıkların sonu gelirdi. türk kızı başlıklarının korkulu rüyası bayan sözlük yazarlarıdır.
üslupda bir değişiklik olmazdı. ya da bundan daha kötüsü olur mu bilemiyorum?
değişen bir şey olmazdı sanırım.
güncel Önemli Başlıklar