bugün

belirli kurallara, formata uygun olarak, nispeten düzgün yazmanın ön şart olduğu sözlük gibi bir platformun doğasına uygun bir hadisedir.

zor geliyor tabi burada yazmak.

-mrb tuğracan, ben begüm. tanşllmmıı
-eehehehehe, nbr begüm.
-iiiim cnm, sn nslsın? fotodaki arba senin mi?
"hadi ya?" diyerek şaşırma tepkisine maruz kalabilecek bir önermedir.
(bkz: oysa ben burda çok aptal gördüm)
tamamen hayal ürünü bir düşüncedir sadece. zekayı saç, ten vb renklerle ölçen zihniyetlerin kendi çaplarında inandıkları belkide ego tatmin ettikleri bir düşüncedir.
yanlış bir önermedir. canlı ispatıyım.
http://www.russiansozluk.com adresinde bulabileceğiniz kız tipleridir.***
(bkz: tüh erkekmiş)
(bkz: evladım niye önce söylemedin seni kalkındırırdık) *
(bkz: sözlükteki sarışın bayanları bulma teknikleri)
izmir'de zirvede zamanında görmüş olduğum için gerçeklik payı olmayan düşüncedir.
(bkz: şey bulup şeylisini aramak)
(bkz: ay nasıl olur ben sarışınımmm) *
ben buradaysam doğrudur.
sözlük kızlarının hepsini görüp karar vermiş bünyenin sözüdür... ya da author denen cahil yazarın sözüdür... ee bu ülkede okumakla cahillikten kurtulunmuyor... ajdar anık makine mühendisi mesela... nobel ödülü alan cahil yazarlarımız bile varken author'a şaşırmıyorum artık.
-mahmüüüüüüttt abüüüüü
-efendüm hıdır?
-maamüt abüü, ben tespit sıçtım, koş abüüü.
-ne sıçtın evladım.
-abü şümdü bü aütür denilen sözlük yazarüüüü demüş kü, sözlükte sarışın kız yoktur.
-aferin iyi demiş.
-işte ben de buna, aütür denen cahil yazarin sözüdür dedim. nasüüül? ehehehehehehehe.
nasül laf söktüüm abüü herüfe, ehehehehehehe.
-hıdır yavrum, o bağırsak kurtlarıyla dolu boklu götünü yıkayan anan her gün köy çeşmesinde komşulara yirmi yaşına geldiğin halde hala altına bez bağladığın için yakınırken yaşadığın madarasyonu, embesiliteyi, minicik sikini avuçlayıp tek göz varoş evinde geceleri 31 çekmeye çalışırken anana yakalanmamaya çalışma acizisazyonunu kafana takmıyorsun da author'a mı kafayı takıyorsun.
-abi ambole oldum. o uzun cümleyi anlayamadım.
-anan sana hamileyken önce götünden züküp sonra zükümü çükarüp amcüğüne sokunca mikrop kaptın sen, beyinsiz doğdun, o yüzden evladım.
-aaabüüüüü? beni çüok gırıyüsssün.
-siktirlan.
(bkz: kaynak)
(bkz: göt)
Bu sözlükte fazla abhazan olmasından kaynaklanabilecek durum. bir yazar, sarışınları bir peynir türüyle özdeşleştirebiliyorsa,kız niye renk versin?