bugün

gerçekliği tartışalamayacak orandır. zira araştırmayı bizzat ben ve parası neyse verip tuttuğum adamlar üstlenmiştir. maalesef sözlük yazarlarının %70 gibi büyük bir kısmı çirkin insanlardır. sözlükteki bayan yazarların çoğu;

- gözleri bozuk
- çilli
- sinir bozucu
- hayatı anladığını sanan
- aşk acısı yüzüne vurmuş
- şişko

insanlardan oluşurken, erkek yazarlar;

- gözlüklü
- sivilceli
- hayatı anlamamış
- abaza
- şişko
- biracı
- pasaklı

tiplerden oluşuyor. geri kalan %30 luk kesimin %10 u normal tiplerden, %15 i baya yakışıklı ve güzel tiplerden oluşurken sadece %5 lik kısmı hem cool, hem elit, hem kültürlü, hem zengin, hem yakışıklı, hem güzel, hem bilgin, hemi de modernizm öncüsü insanlardan oluşuyor.

- cool adam halkın nabzını tut.
(bkz: demekki %5 içindeyim)
(bkz: herkes fotograf koysun oylama yapalim)
% 30'un içinde olmak mutlu etti desem yalan olur.*
yüzde beşin içinde olmanın mutluluğunu hissettiren garip istatistik. dalga geçmiyorum yalnız.
(bkz: karşındakini nasıl bilirsin kendin gibi)
cool adam para versin de estetik yaptıralım diyen yazarlardır..
doğruluğu tartışmaya açık olan, yalan yanlış, yalap şap bir önermedir. diyelim ki doğru, geriye kalan yüzde otuzluk kesimi çok da bağlamaz. beni hiç bağlamadı mesela.

+ cool adam halkın nabzından elini çek.
(bkz: oran vererek aziz nesin ekolü yaratmak)
Aziz nesin'in orantılamasındaki gibi herkes kendini iyi tarafta görüyor hep. o zaman nerde lan bu çirkinler ?
(bkz: sözlük yazarlarıyla kafayı bozmak)
(bkz: cok sinirliyim sen kalk bi sarki soyle)
Doğru veya yanlış olduğu muammadır. Zira güzellik görece bir kavramdır. Kararın sağlıklı verilebilmesi için yazarlardan birinin fotosunu eklemekteyim. Buyrun:

görsel
(bkz: yarası olan gocunur)

büyük ihtimalle başlığı açan yazarda bu özellikler mevcuttur ve bu nedenle bu başlık açılmaktadır.
bütün sözlük yazarlarını tanıyor olması gereken yazarın ortaya attığı iddiadır. madem öyle şu %5 in listesini verse de biz de nasiplensek...
"sanane abi, nikahına mı geçiricen tüm sözlüğü?" dediğim yargıdır. pek tabi bu başlığın olmazsa olmazı;

(bkz: sazan avı)
koynuna almıyacaksan sorun yok. (bkz: amiyane tabir)
Yüzdeyi yükselttiğim için özür dilerim.