bugün

20,5'tan 21'dir.
şahsen benimkisi beden+ruh/2 desen 20-30 arası gelir.
(bkz: zall a yaşını sorduk ben hiç yaşamadım ki dedi)
karga nın ortalamayı tavan yapması cabası.
(bkz: 150 200 sene yasayan karga)
sözlük yazarları konulu diğer bağlıklara nazaran bu başlığın bu kadar az entry alması bile ;yaş konusunun insanlar arasında muhabbetinin hoş karşılanmamasının örneğidir.neden sözlük yazarlarının doğum günleri başlığı;ya da sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi başlığı entry üstüne entry alıyor?**insanların kendileri hakkında deşifre etmek istemediği tek bilgi yaşları olsa gerek.dikkat ederseniz herkes geyiğe almış başlığı.adet bozulmasın **
ilk ben mi yazıyım yani. ben 19 ama yaş ortalamasının 21 *** civarı olması muhtemel.
düşük olduğunu sabaha karşı dahil olduğum zirve sayesinde anladığım ortalama
(bkz: 30 temmuz 2006 msn zirvesi)
27 yaşında olarak msndeki yazarların yaş ortalamasını bir anda yükselttim
bununlada gurur duydum :P
(bkz: oeh)
üçüncü nesil yazarlarla beraber baya bir düşen ortalamadır.
gerçekten şu son yazar alımından sonra içtenlikle merak ettiğim ortalamadır. özellikle wikipediya mı ne bok onu copy paste yapan, tek tek databasedeki yazarların kaçıncı nesil olduğunu öğretme gibi ulvi bir vazifeyle yaşayan yazarların yaşını merak ediyorum.
(bkz: yaş ortalamasının altındaki yazarlar)
(bkz: yaş ortalamasının tam üstündeki yazarlar)
(bkz: yaş ortalamasının üstündeki yazarlar)**
en cok entry gircem diyip de kasa kasa popüler olma merakında koşan copy paste' çi yazarların amaçlarının sadece popülerite olduğunu bize gösteren, neticesinde de "ulan bunun yaşı kaç" dememize neden olmuşlardır.

(bkz: copy paste çok ayıp)
derin meraklara sürükleyen durum... istatistik bilgilerinde olması güzel olurdu..
nerden baksan 21 diye tahminde bulunabileceğim hede.
aman tanrım ortalamanın üstündeyim dediğim yaş ortalaması *
(bkz: bayanların yaş kompleksi) * *
tahminler tutarlı ise
alt yapıdan en çok yazar oynatan sözlüktür uludağ
lise muhabbeti kıvamındaki entrylerin çokluğunu gördükçe 20 nin epey altında olduğunu düşünüyorum ben bunun.
gercekten merak da ediyorum. artık kim ilgileniyosa bu işlerle, uygun bi yere bi aparat koysunda hesaplayıverelim ortalamayı.
(bkz: her sene değişiyor) *
düşük olduğunu düşündüğüm yaş ortalaması. yani gerçek olanı değil görünenden bahsediyorum. gençliği bu durumda görmek gerçekten çok üzücü..
sanıldığı kadar az değildir. benim gibi 30'ların veya 35'liklerin varlığına inanıyorum.
büyük ihtimalle oldukça düşük olan ortalamadır.. haliyle yaş itibariyle artan deneyimlenme, olgunlaşma, birikim ve dünyayı algılama sözlüğün içerik olarak doluluğunu/boşluğunu da şekillendirmekte..
genellikle 13,5 olduğu sanılan yaş ortalamsıdır. ancak 22 temmuz seçimlerinde herkesin yanıldığı gibi bu yaş ortalması konusunda da yanılgılar sürmektedir. son yapılan araştırmalar yaş ortalamasının 46,7 olduğunu ortaya koymaktadır. şaşırmayınız efendim uludağ sözlük sadece sizin sınıf arkadaşlarınızdan oluşmuyor.
uludağ sözlük yazarlarının zeka yaşı ortalamasından daha yüksek olduğunu düşündüğüm ortalama.
(bkz: zeka yaşı)
yaşını bildiğim yazarlardan yola çıkıcak olursam**;
43**+34+33+29+25+22+21+20+18+17 / 10 = 26.2
dördüncü nesil ile beraber baya bir düştüğünü düşünmeye başladığım ortalamadır.**