bugün

Benim gibi düşünen insan yok etrafımda, herkes çok bencil sadece. Yalnızlık iyidir; az insan çok huzur.
Bi ilişkim olursa sadık olmam gerekir. Ilişki yoksa bağlılık da yok. Ama birileri bana aşık olup aşkımdan ölürse ölsün yani. Sevilmek güzeldir. Sevmek zor.
vicdanını siktiğimin zalımı yüzündendir.
yalnızlıkta kafa rahat oluyor çünkü diğer türlü sorumluluklar çok fazla kaldıramıyor insan.
insanların yanlış anlama, bencillik ve triplerini çekmemek için..
Adaylar arasinda tercih yapamamak.
tercih sebebim yalnız kalmak oldugundandir.
KiMSEM YOK.
çünkü çok orjinalim.

lan kezbanlar gibi konuştum amk.
sözlük yazarı olması değilir muhtemelen.
Yalnız olmak istediğim içindir.
Benim mükemmelliğimi hak edicek bir tane hatun gösterin alıyım bir dal.
çünkü gıcığım.
kendi düşünce sistemime göre birini bulamamak. insanlar genellikle boş zaman öldürecek işlerle uğraşıyor. ne kültür, ne bilgi, nede ahlak yok.

hele bu nesil.. ellerinde telefon her gittikleri yerde fotoğraf çekilsinler. whatsapp denen zımbırtıyla uğraşsınlar. dikkat çeksinler, egolarını tatmin etsinler.

hayatta bundan daha önemli şeyler de var. zamanınızı boşa geçirmeyin 1 dakika bile geriye gidelemiyor. zamanı mümkün olduğunca faydalı şeyler yaparak değerlendirmek gerek. açın bir kitap okuyun saçma sapan diziler izleyeceğiniz yere. belgesel izleyin belgesel den kastım hayvan belgeseli değil (isterseniz onuda izleyebilirsiniz o sizin tercihinize kalmış.) evreni anlatan. dünyayı anlatan bilmediğiniz konularda sizi aydınlatan belgeseller izleyin.

kendinize bir hobi edinin yeteneğinizi keşfedin onun üzerine gidin böylelikle geçirdiğiniz zaman boşa gitmemiş olur zaman çok çabuk geçiyor her anını değerlendirmek lazım.
Kendime göre kız bulamıyorum. Tek başıma da mutluyum. En önemlisi sağ elimi aldatamam.
Yalnızlığın güzel olması.
Yalnız oldugumuzu kim soyledi. Yok oyle bir sey abartiyosunuz.
Hiçbir kıza yüz vermem, umursamam ki götleri kalmasın eşek sıpalarının!

Şaka lan şaka tipsizim amk!
çevremdeki kızlara karşı hiçbir ilgim yok iken; bağ hissettiğim, sevdiğim, beni en içten güldüren ve ağlatmayı başarmış tek kadının bana şuan çok uzaklarda olmasından dolayı.
Herkes bi odaya dağıldı bana salon kaldı.
Yaşadığım şehirden uzaklaşmam.
insanlara uyum sağlamakta zorlanıyorum.
yavşak ol-a-mamak.
Çünkü benim asil yalnızlığımdan daha çekici gelen bir kadın olmadı.

Hiç aşık olmadım.

Beklentilerim sıradışı.
sosyal medyanın asosyal'i olmak.
güncel Önemli Başlıklar