bugün

kendi çapında enteresan rekorlar olması beklenmektedir, resmi olarak onaylanmasada bu yazarlar o olayları rekor sanarlar. kendimden bildiğim rekorlar ise şunlardır. 51 saat uykusuz kalmak, 20.5 saat uyumak, ard arda 6 gün 3-5 nobeti tutmak, en zor kısa dönem askerliği yapmak, bira sonrası 1.5 saat içinde 12 kez tuvalete gitmek, 4 etliekmek yemek, kingde artı 1050 alarak çıkmak, kingde eksi 2800 alarak batmak, en uzun süre fb-gs tartışması yapabilmem, 1. köprünün tam üstünde 2saat 10 dakika trafikte takılmam vb.. daha gider bu...
kısacası rekorların adamıyım.
ovunmek gibi olmasin temalı rakip tanımayan rekor denemeleridir.
din yazılısından 30 olacak kadar salak olan bir çocuğa, sinirlendiğim zaman attığım bir balgam, çocuğun yüzünü eritmişti.*
din yazilisindan kopya cektigim halde 23 almam. *
müdürün bana çay ısmarlayacak kıvama gelene kadar disipline gitmem.
4 saatte 3 şişe şarap içerek ertesi iki gün mide krampları geçirmek.
(bkz: arabada 5 evde 15)
(bkz: çıkarmadan 5)
dakikada 150 kere parmak çıtlatabiliyorum. *
alanya dan gebze ye kadar hiç susmadan konuşmak... alanya da yanıma oturan kızın ***antalya da inmesiyle yaklaşık yarım saatlik bir ara vardı onu da antalya da yanıma oturan amcayla telafi etmiştik...
72 saati asan uykusuzluk rekoru
ve
24 saati asan uyuma rekoru *
+ peş peşe altı kere hapşırmak...
+ belki rekor sayılmaz ama dirseği yalamak...
+ on sekiz saat kesintisiz uyumak...
+ odada adım atacak yer kalmayıncaya kadar çöp poşetlerini biriktirmek...
ilk duyulan şarkının sözlerini, şarkı bitmeden ezberlemek.
aynı anda hem entry girerken hem de osurabiliyorum.
çok enteresan değil mi!?
22 tane silik entry.
ekşi sözlüğü ilk kesfettiğimde çiş molası hariç 10 saat aralıksız başka hiç bir şeyle ilgilenmeden pc karşısında oturmam.
15 saate yakin yayin yapmasiyla (5 saati uyuyarak) benden yazar olmaz

ve 14 saate yakin yapilan yayini dinlemesiyle 1a1r2s 3m5a8g13n21a
haftaiçi hergun 110 km yol yapmak.* *

edit: bazı arkadaslar özel mesajla çok üzgün olduklarını ifade ettiler. üzülmeyin canlarım başa gelen çekilir.
(bkz: ver attan muziği)*
lise ikinci sınıfta soruları ve cevapları elimde olmasına rağmen matematik sınavından 38 almak.
11 saat sakız çiğnemişliğim...
bazı yazarlarımızın rekor kelimesinin anlamını kavramamak için aylardır direnmesi.
yayininda cok sayida dinleyiciye sahip olma rekoru : kopush *
tüm yaz boyunca yapılan toplam elliye yakın kafes futbolu maçlarında benim olduğum takımın hiç yenilmemesi.
aralarına karbon kağıdı koymak suretiyle üst üste 37 tane z.gebiliyorum.
yeniköy altyapısında yıldızlar kategorisinde oynarken 24 golle gol kralı olmuştum. (bkz: övünmek gibi olmasın)