bugün

görsel
görsel
görsel

Sahibinden daha deli kopektir.Bundan sonra adini dalyarak olarak degistiriyorum.

Lan bu kopegin her seyi tam , benden cok sevgi ilgi goruyor insanlardan mesela bana hic bi kiz cok tatlisin demedi aq bizde yalan yok , sadece pismis et ve tavuk yiyor (bu konuda sahibine benziyor) pezevenk benden bile iyi besleniyor , ustune serbest birakiyorum benim kopegim boyunduruk altina girmez diyerek tasma vurmuyorum , bunca sey yapiyorum ama gordugum muameleye bak aq.

Sabah sabah giydim gri esofmanlarimi , taktim kulakliklari fonda rocky 4 soundtrackleri caliyor , hava karli ya o yuzden rocky 4 yoksa getting strong now calardim hep , neyse dedim az kosayim bunu da aldim yanima rocky-butkus misali kosacaz guya yersen , olum gel olum git demekten cigerim soldu amk herif bi basiyor depari 100 metre aciyor arayi sonra orda bekliyor yanina gelince tekrar basiyor depari , sove sove bi hal oldum amk benim hayalim yan yana kosmakti bunun yaptigi ibnelige bak.Laftan da anlamiyor ne geliyor ne gidiyor aq kafasina gore takiliyor arada bana bakiyor istikametime dikkat ediyor o yonde basip gidiyor , ben saga sola donsem ruhu duymaz pezevengin.

Ama bugun ilk isim sana bi tasma almak sevgili dalyarak kopegim , bundan sonra kosmaya cikarsak sike sike benle beraber kosacaksin aq.
Bu da yakindan cekilmis fotosu , yakalayabildim ibneyi bi kosede cektim fotosunu
görsel

Sibirya kurdu guya amk ama herhangi bi atilma vs goremedim henuz , paso kedilere hareket yapiyor evi soymaya gelseler sikinde olmaz herifin her yoldan gecene kuyruk salliyor sev beni diye.

Suna uygun bi disi bulayim ciftlestirecem sonra yavruyu besleyecem canavar gibi edecem onu amk full atack ve soz dinleme skilli basacam.
görsel
görsel
görsel

küçük ama baya yırtıcıdır kendisi.
görsel
Alvin.
çomar.
görsel
normal mi bu sözlük? bu arada adı marcel.

görsel
görsel
görsel
şöyle iki azmanda bende var.
görsel
Oh kediden sonra ilk defa bir değişik hayvan görebildik çok şükür. Bir takım köpeklerdir efendim.
görsel
görsel

buda benim kızım.
1 buçuk aylık samoyed cinsi oğlumla özçekim. bu arada adını tayga koydum.

tayga: "yanımdaki hıyar, üzerimden prim yapacak ama benim hatırıma bir like'ı çok görmeyin abiler, ablalar"

(img:#1813002)
https://www.uludagsozluk....arının-köpekleri-1813015/

6 yaşında ingiliz Bull terrier Betty,
1,5 yaşında Meksikalı Chihuahua Armando,
4 aylık Danimarkalı Danua inci.
görsel

efes 5 yaşında, 6 aylıklen suadiye sahilde bulup sahiplendik. 4buçuk yaşından beri bizde.
görsel
Şaka, köpeğim yok ama şunlar benim olsun çok isterdim.
Allahım sen günah yazma da yarabbim Ayy çok tatlı gerçekwfjwjwjkte.
görsel

Yakışıklı oğlummmm♥
görsel
görsel
Tatlı oğlum.
görsel
seviyosan git konuş bence yiğidim.
görsel

Gülen şapşik.
Bu köpekleri ben karşımda görsem ya da ne bileyim hırlarlarsa altıma işerim net. Çıkamadığım ağaca üç sıçrayışta çıkarım. Bir takım ürkünç köpekler.
pitbul mu lan bu.