bugün

Black suede.
Yves Saint laurent manifesto.
parfüm kullanmam, sporcuyum ama deodorant şart. rexona kullanıyorum bu arada.
(bkz: lanet olsun fakirim)
Individual blue casual parfüm, axe anarchy deodorant
Edit: Allah belanı versin t9, yanlış yazdıydım.
oğlanınkilerle idare ediyoruz.geçen adidas diye birşey okumuştum.
bvlgari aqua parfüm , extory deodorant.
moshino funny, victoria's secret eau so sexy
Zara Creme Brulee.
Flam boyant on numaradır.deneyin farkeden biri olcaktır mutlaka özellikle güzel kızlar.
Deodorant olarak 8x4 ya da rexona; parfüm olarak beyonce-heat.
tom ford - black orchid.
Anket başlıklardan hoşlanmasam da tavsiye olması açısından entry girilebilecek, içeriği incelenebilecek başlıktır.
Kenzo amour. Şişesinden tutun da kokusuna kadar muhteşem bir parfümdür. Ayrıca önümüzdeki 19 saat içerisinde cosmotic point ten sipariş verirseniz 100 mlsine 90 tl indirimle, 190 tl ye sahip olabilirsiniz. Orjinal fiyatı 280-300 arası değişmekte.
görsel
şimdilik bunlar
mavi blade.

nerde bu parfümün mavi tatlı esintisi burnunuza gelirse bilin ki benim kokum.
Adidas deodorant. Hugo boss parfum.
diesel, üzerine tanımam.
blade - cooler.
görsel
Kışın kırmızı, bahar aylarında turuncu, yazın mavi. En güzeli mavi bence, denizden gelen hafif tatlı ferah bir esinti gibi, turuncu olanı lavantamsı kokuyor ama hala çözemedim, kırmızı olanı meyve çiçek karışımı gibi kokuyor çok çok çok hafif şekerlimsi bir koku gibi geliyor. Bunlar beni 3 yıl götürür, mavi olanı alalı 1 yıl turuncuyu alalı 7 ay oldu. Kırmızı olanı 1 buçuk aylık.
(bkz: Burberry Classic)
yves rocher yeşilçay.
for men yazıyorsa tamamdır.
Spice bomb, nivea.
avon pur blanca.

siz böyle sorunca unuttum bir an hihihihi.
Deodorant: crystal deo stick, alüminyum ve paraben içermemesi sebebiyle deneyeyim dedim, en küçüğünü almıştım bir yıl olacak hâlâ bitmedi bayaa bereketli ürünmüş.

Parfüm: beyonce pulse ve beyonce pulse nyc. ilk başta nyc olanın vücut spreyini kullanıyordum kokusuna aşıktım ve artık onu bulamadığım için parfümünü almaya karar vermiştim. Sadece pulse olanını nyc sanıp yanlışlıkla almıştım kokusunu bile bilmiyordum ama favorim oldu. Nyc olanını ise vücut parfümünün kokusuna olan özlemimle almıştım ama parfümü o kadar da güzel gelmedi, yine de normal pulse kullanmak istemediğimde bazen bunu kullanıyorum.
Diesel fuel for life. Son iki yılda dolardan fazla arttı amk parfümünün fiyatı.
güncel Önemli Başlıklar