bugün

Biricik sözlük yazarlarının, ibadetlerini yerine getirdikten sonra ya da dışarıdan dahil olacağı iftar menüleridir. Aman abartıp midenizi rahatsız etmeyin. Yavaş yavaş, sindire sindire *
çorba, ekmek, çorba.. öğrenci evi iftarı..
(bkz: konserve barbunya)
(bkz: kavun) * *

edit: an itibariyle değişti. * *
(bkz: ekmek arası ayar)*
(bkz: çorba) (bkz: karnıyarık) (bkz: makarna) (bkz: oruç babadan getirilen baklavalar)
mercimek çorbası...karnıyarık...pirin pilavı...cacık... tatlı olarak: şekerpare.
karnıyarık ile şalgam süper gidiyo benden söylemesi. ama aç karnına acılı şalgam mideyi hoplatabilir ona göre
/ (bkz: tanım)bu da benden olsun gülüm. / uludağ sözlük yazarlarının oruç tutmak münasebetiyle, aklından yemekleri çıkaramamasından kaynaklanan tavsiyelerdir.

edit: ayar vercem diye rezil olmaya lüzum yok, adam "anket lan bu" seviyesindeki entrycilere baştan cevap vermiş zaten. sonra aynı reziller çıkıp, sözlüğün amına koydunuz adlı türküyü çığırır.
tel şehriye çorbası, bulgur pilavı, patlıcan yemeği, karpuz, salata, su, ramazan pidesi, kola.
tel şehriye çorbası, bulgur pilavı, patlıcan yemeği, karpuz, salata, su, ramazan pidesi, kola.
-makarna
-hıyarlı yoğurt
+kuru ekmek.
editto: +kuru ekmeği bende anlamadım.
sosisli makarna*, kola , *puding.
bilmiyorum, şu anda arkadaşın evindeyim mutfağa uğramadım. çocuklara da ayıp oldu ha!
çorba, mantarlı tavuk sote, pilav, salata, tatlı olarak tulumba.
bugün karttan yiyelim dedik , pizza *
mercimek çorbası
tavuk kanat&bud
salçalı makarna
ayran

bi de pide
frambuazla ördek eti
pastel de belem
soğan çorbası...

şaka lan şaka.

vurdum domates çorbasının gözüne, vurdum mantının dibine. salatayı da unutmayalım tabii.
kavun,maydanozlu peynir,roka,20cl tekirdağ.
patates kızartması, tavuklu pizza, kola.
hiçbir şey.

not: somaliden yazıyorum.
4 adet bira, soslu mısır, leblebi, nihat hatipoğlu
domatesli makarna**
at salamı
püskevit
çay.
biber kızartması
patlıcan kızartması
patates kızartması
kadayıf
fanta
salata.
sınırsız; tantuni, adana kebap, ciğer kebap.*
bugün restoranta davetliyim. menü sürpriz o nedenle.
mercimek çorbası, imambayıldı, pirinç pilavı ve damla sakızlı muhallebi.
salata, peynir, karpuz, bide limonata.