bugün

(bkz: soğuk algınlığı) çok fena üşütmüşüm sözlük.
(bkz: göz yorgunluğu)
(bkz: gece kaşıntısı)
Beceriksizlik.
Çift kulak tinnitus ve bir miktar işitme kaybı.
Kedi alerjisi.
sol gözüm kan çanağına döndü iki gündür ve acıyor. ne oldu acep?
muhtemelen korona. üç ay sonra yine yeniden virüs bizim evde. yuva mı yaptın şerefsiz virüs bi git artık.
bel ve boyun fistiğim var.
Diş eti çekilmesi başlangıcı var.
Şizofreni...sensin lan şizofren. Doğru konuş oğlum...ağbiiii...
(bkz: gilbert sendromu)
Boğazıma çekirdek kabuğu takıldı. Öyle deyip geçmeyin Allah düşman başına vermesin dünden beri bağırsaklarımı iki defa ellerimle tekrar yerine koydum. En sonunda boğazımı tahriş ettiğimi düşünmeye başladım ve üstelemeyip uyudum. Evet sözlük bugün iyiyim bişeyim yok.
Ne yok ki heyete girsem emekli ederler aq.
Ayrılık anksiyetesi. Bilen bilir zehir eder ilişkiyi
Kolesterol
Trigliserid
insülin direnci
Obezite.
Tat ve koku sıfırdı. Şimdi tat yüzde 30, koku yüzde 10 geri geldi. Virüsü atlattığım günün üzerinden 21 gün geçti. Tamamen gelmesi herhalde daha 1 ayı bulur.
7 yıl amatör olmak üzere 12 yıla yakın futbol oynadım. inanın bana spor sağlıktır ama dizlerinizi yoruyor.

sol dizimde menisküsüm var. allahtan bacak kaslarım ve bağlarım çelik gibiler, fakat yeniden futbola başlamak için cesaretimi toplayamıyorum.

buna da şükür. bakıcaz.
Psikiyatrik sorunlarım bulunmakta.
Sinüzit.
Migren.
hiperseksüalite var bende. seksten başka bişi düşünemiyorum.
Aktrollere karşı alerjim var. Bir de Türkçülere. Bir de Ülkücülere. Bir de Atatürkçülere. Ne mutlu ki CHP'de bunlardan bir tanesi bile kalmadı da güvenle oy veriyoruz. Faşizme hayır. Oylar CHP'ye.
obsesif-kompulsif bozukluk,
miyop-astigmat.
d vitamini eksikliği, öyle böyle değil ama çok eksikliği. bir de astım. bu ikisiyle birleşen covid bana neler etmez.
bazen çok salağım.
buna ilaveten ;
- kalp arızası.
- ürtiker.
- böbrek taşları.

gibi dertler .
safra kesesi problemim var ve ameliyat olmadan son ana kadar kaçıyorum. bakalım ne zaman olacak o gün...
güncel Önemli Başlıklar