bugün

şişeye oturup ölmeyi beklemek en iyisidir.
şaire sormak lazım.
ölüm amaçsa süslemenin ne gereği var karrrşşşşiiiiim. elektirkle olur silahla olur olmadı iple as bulamadın kemerle boğ kendini nedir bu merak diyip başlığı öldürmeyelim en iyisimi bizde bişeyler yazalım.
En ideali bence zehir ama öyle mal işi değil. fare zehiri iç yat. geber git. millete mesaj atma mektup bırakma, telefon etme bunlar gereksiz dalgalar niyetinin ciddi olmadığına delalet eder.
(bkz: altın vuruş)
beyin aort atar damarına atılacak tek kurşun acı çektirmeyeceği için, favori intihar şeklim budur.
Asılmak değil kafaya tek kurşun değil tüpü açıp ölümü beklemek hiç değil bunlar sıradan ben daha farklı şeyler istiyorum beni anlamıyorsunuz.
(bkz: onuncu kata çıkmak)
(bkz: altın vuruş)
(bkz: bilekleri dikey kesmek)
(bkz: kafaya tek kurşun)
(bkz: aşağı düşmek)
ayrıca (bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak).
tek başıma gitmeyeceğim kesindir. şöyle onlarca kişiyle beraber olmadı önemli bir kaç önemli şahsiyeti yanımda götürürüm. ışıklara doğru
süzülürken yoldaşlık ederler bana.
Harakiri.
pkk mitıngında canlı bomba olarak. insanlıga faydamız olsun. gider ayak.
seker komasina girene kadar serbetli kestane sekeri yemek. atin olumu arpadan olsun misali.
bütün bir odayı hukuk kitaplarıyla doldurtmak süretiyle en altta kalıp ciğerlerine kağıt dolana dek ölmeyi beklemek.
bir şeklilde imralı ya tahrip gücü yüksek bir bombayla gitmek ve adayı havaya uçurmak.
Benim için en favori yöntem:anoreksiya.
Yediğiniz yemek oranını gün ve gün düşürüyorsunuz.
Tabi buna bahane olarak da güzelleşme kaygısı falan diyorsunuz.
45 kiloya kadar vazgeçme kurtulma şansınız da var.Hani olurda vazgeçersiniz.
Sonra tedavi etmeye çalışacak aileniz sizi.
Yine çok az yerseniz 40 kilodan sonra serum falan verseler de gidiş garanti.
Ağrılar için morfin verdikleri için hastanede acısız bir ölüm.
En güzeli de bu bir intihar olarak lanse edilmiyor.
Ne size ne de ailenize bir suç binmiyor. Hastalığa tutuldu gitti deniyor.
Er ya da geç birgün uygulamaya geçebileceğim bir yöntem aynı zamanda.
allah canımı alana kadar bu dünyada yaşamak.
saçlarımı kesip, bir kova kaynar suyu baş aşağı döküp, üstümdeki kıyafetleri parçalayıp, gözüm karartabilecek dozda fare zehiri içip, jiletle vücudumda küçük yaralar açıp, yılanla dolu bir kafesin içine elimi sokup, ağaç kurtlarını yedikten sonra uçurumun kenarına gelip tüm zehrin vücuduma dağılmasını beklerdim.
eğer edersem çayıma siyanür koyup intihar edeceğim. hem harareti alır...
1 kutu vıagra 5 rus.
bir kadeh sıcak şarap eşliğinde, ufak bir cep tabancası ile, fonda marin marais'nin la rêveuse'ü çalarken, tek bir kurşun, kalbe.

marin marais - la rêveuse:
http://www.youtube.com/watch?v=6sFuInwNeZk
akşam 9dan sonra adana da ara sokağa girmek.
yuksek doz lsd, ecstasy, ssri, alkol tek gecerim.
Baldiran içmek veya serumun içine arsenik koymak.
akşam 9 dan sonra adana'da ara sokağa giriyorsanız hiçbir şey olmaz , ben gece 12'de bentderesi yenidoğan ulus falan oralarda ara sokakları geziyorum hiçbir şey olmuyor , neden çünkü karşıdaki de ''ulan bu deli bu saatte burada geziyorsa güveniyordur bir şeyine'' diyor , o da geri vites yapıyor ister istemez yanınızdan geçip gidiyor

gelelim kendi intihar şeklime , direkt silahla yapmayı düşünüyorum ben , tek kurşun , o kurşun da yıllardır montumun iç cebinde durur
urgan daha cool geliyor hep nedendir bilmem.
Asmaktır.

görsel