bugün

bugün bizim için kırılma noktası niteliğinde olan yunanistan maçını alamama.
(bkz: kaçın sapıklar bastı)
şu anda çok aşırı şekilde terliyorum. kalp krizi endişem var. çok korkuyorum sözlük.
bugün girdiğim deneme sınavı kötü gelirse?
wireless internet bağlantımı benden başka kullananlar olduğunu kesin şekilde bilmem ile birlikte bu şahısların interneti amacı dışında kullanarak ziyan ettiklerinden endişeleniyorum.
sürpriz yapayım diye bizimkilere geleceğimi haber vermedim sözlük ama şimdi evde bulabilir miyim korkusu var çünkü anahtarımı almayı unuttum daha önce de kapıda kalmışlığım var böyle uzun yoldan gelip de..
en yakın arkadaşımı, sevgilimi, ailemden birisini bile teselli edemiyorum. cidden çok başarısızım bu konuda ve ilerde evlenirsem eşimin üzüntülü olduğu zamanlarda da ona moral veremem diye endişeleniyorum.
kendi mi geçtim olur da çocuğum olursa böyle bir ülkede nasıl yaşayacak inanın hiç bilmiyorum.
zaman içinde insan ırkının toplu taşımaya uyum sağlamak için evrimleşip yassı bi hal alacağından endişelendim bu günkü 2 saatlik otobüs seferimde. gerçekten ama. o an için bu bana kaçınılmaz geldi ve yassı olmamayı sevdiğim için bu durumdan endişelendim.
bu videonun yüklenmesini beklemek ve yazıyı ekleyip uyumak istiyorum. fakat içimden bir ses beni bilgisayarın fişinin böyle şak diye çekip yatıp uyumam için kışkırtıyor. kendisiyle aynı fikirdeyim aslında ama yüz vermemeye çalışıyorum. gazına gelmesem bari.
gelecek kaygısı başlı başına endişelerimdir. birkaç senedir yazıyorum bir şeyler burada. işe giriyorum çıkıyorum. veya hiç bulamıyorum. gönül işlerim engebeli gidiyor. annem babam bazen benim bu üzüntülerime çok üzülüyor. onlar benim yüzümden üzülmesin diye hiç tasvip etmediğim mutluluk oyunu bile oynuyorum. her şeyim kötü değil, iyi giden şeyler de oluyor elbet. derim zaten her kötü şey üst üste gelmez. iyi şeyler de üst üste gelebilir. bunun farkına varmaya çalışıyorum. bunları buraya şunun için yazdım. yine allahıma çok şükür mutluluklara eriyorum iyi kötü ama bir gün gelecek er ya da geç gelecek inanıyorum, o da maddi ve aşk hayatımın tavan yapacağı günler olarak buraya allahım gooool nidalı sevinçler yaşamadan gitmek istemiyorum. çok doldum. sözlük belki başı boş eğlence gibi ama seviyorum abi ya burayı. sevmeden olmuyor hiçbir şey vallahi de olmuyor hiçbir şey. ağlamıyorum gözüme toz kaçtı.
Ya istedegim sıralamaya giremezsem..
Memleketin haline üzülüyordum ama sonra %90'ının bir şekilde bu durumu hak ettiğine inandırdım kendimi. Şimdi yurtdışında iş ayarlamaya çalışıyorum.
belirgin olarak gelecek kaygısı taşıyorum. Onun dışındakiler Zaten gelip geçici şeyler. Bir şekilde hallediliyor.
(bkz: bütünüyle kuşkudayız)
kalan 3 dersimin 1 tanesinden muhtemelen kalacak olmamın akabinde tek ders sınavından da kalırsam eylül ayında okul yolunun gözükmesi ihtimali...