bugün

Yazarların sevdiği mevsimciklerdir.

Sonbahar ve ilkbahar favorottim.

Kış ve yaz ise eh işte. Tadında felan güzel.
Her mevsimin hoş bir yanı var ama sanırım kış biraz daha samimi bir mevsim. Kışı seçiyorum.
Tabii ki kış ayı.

Mont giymeyi ve bere takmayı sevdiğim için kış ayını seviyorum. Ayrıca kar topu oynamak, karın içinde yuvarlanmak çok zevkli.
evin içinde üç kat çorap, üst üste 2 pijama altı, şardonlu pijama üstüne polar sabahlık giydirtse de kıştır.

geliyor gönlümün efendisi...
Sonbahar kış ilkbahar.
Kesinlikle yaz,keşke her mevsim yaz olsa.
son bahar.

takım elbiselerim hep bu mevsime göre kumaş ve dikimlerden oluşuyor trençkot, kaban ve şapkalarım da keza. hem yaz gibi yapış yapış da değil.
sadece yaz

yaz ı sevmeyeni de sevmem.
ilk baharı severim ardından yazın geleceğinini bildiğimden. Yazın barınmak, karnını doyurmak daha kolaymış gibi gelir bana, diğer mevsimlere, göre.
Sonbahar ve kış. Hele o sonbaharda hafif yağmur ve kulaklikla yapilan 10 dakkalık yürüyüşler ne güzeldir.
Ilkbahar, yaz mevsim mevsim
Birkac nektup, birkac resim..
(Serbest çağırışım)
ilkbahar ve yaz mevsimi.
Sonbahar. Ama iklim değişikliği sebebiyle kış mevsimini oldukça fazla özlüyorum. Böyle giderse, birkaç yıla sonbaharı da böyle özlüyor olacağım.
götümün donmasından hoşlanmıyorum. sıcak olan mevsim candır. küresel ısınmadan kaynaklanan iklim değişikliklerini de göz önüne alırsak, yaz ve sonbahar mevsimlerini seviyorum.
kış. mont giymeyi seviyorum. biraz da üşümek hoşuma gidiyor. soğuk havada her şeyin keyfi bir başka. çayın, sigaranın ve uzun uzun yürümenin.
soğuk mevsimleri aşırı severim yani üşümek soğuğu hissetmek bana iyi geliyor.
Baharları seviyorum.
Ne çok soğuk, ne çok sıcak.
kıştır. fazla giyinip ısınırsın ama yazın leş gibi tere çözüm yok.
kot ceketle dışarı çıkabilen mevsimler.
elbette sonbahar kış olacak.
(bkz: spring).

Bir de kış.
Ulan oyle bi algi olustu ki bu baslikta bile yarrak cikacak diye korkuyorum.