bugün

herşeyi arkamda bırakıp bi süre kaybolsam ortalıklardan;
çok uzak bi yere gitsem...
hiç bir şeyi düşünmek zorunda olmadan,
yemyeşil bir doğa harikasının tam ortasında,
tertemiz hava...
kafamı dinlesem iyice...
arkamda bıraktıklarımı özleyince geri dönsem...
sözlük yazarlarının aklından geçirdiği fikirlerdir.fakat her akıldan geçen düşünceyi söylemek cesaret ister.
kalkayım da mutfaga gidip çay alayım geleyim sonrada bu cesaretimi kutlayayım bari.
lan lensle amerikan futbolu oynasam bir şey olur mu sonuçta kask kullanıyoruz.
bu dünyayı yaşanamaz hale getirenlerin faşist ruhlu insanlar olduğunu düşünüyorum.
Herkes atarlandigimi dusunuyor. Bir finaller kaygisidir gidiyor . Sonum ne olacak mechul. Ergen atari devam mi ediyor ki ?! Insanlik , mucadele derken of . Baski baski baski ... Yeteeer !
-SON-
herşeyi denedim olmadı düşünmemek için normal olabilmek için hani bir ben mi böyleyim
sevgilim oldu şehir şehir gezdim çalıştım okula gittim yedim içtim eğleniyormuş gibi yaptım umursamıyor göründüm.
ama benimle alakası olmayan şeyleri umursuyorum.
kadınların kendilerini erkeklere ezdirmesini.
eziyet edilen hayvanları.
eşitsizlikleri adaletsizlikleri
akla mantığa uymayan konuların insanlara nasıl benimsetildiğini.
ya biz çok salağız yada ben çok salağım bir dengesizlik silsilesidir gidiyor.
yazarların o an kafasında olan planlar ve düşüncelerdir.

cumartesiye kadar işlerimi halledeyim sonra bozcaada veya şarköye gideyim bir hafta sonra geleyim dedemin 52 sine gideyim mutlaka tekrar çalışmaya devam edeyim.
rahatsızım ben. gidiyorlar..geliyorlar..gidiyorlar.. sonra tekrar geliyorlar..sonra tekrar..

http://www.youtube.com/watch?v=VYCOg-yglNM

uyu artık.. mümkünse uzun bir süre.
istediğim bölümü kazanamayacağım gibi bir his var içimde. çizgi film animasyonu kazanamazsam yaşamak için pek sebebim kalmıyor.
bu ramazanda hiç keyif olmuyo kimsede. oruç tutmasan bile etkileniyosun. kötü oluyo. tabi günah sevap ayrı mesele ona saygım var.

nedense ölümden hiç korkmuyorum. belki de içinde bulunduğum bunalımdır.

bir de bu başlığı arayıp neden bunları yazdığımı da bilmiyorum. heralde konuşacak kimsem olmadığından aklımdan geçen bir kaç cümleyi buraya bari yazmak istedim. kimse okumayacak nasıl olsa amk.

bir de çayı çok seviyorum. sigarayı da.
yerimden kalkmaya üşeniyorum. ne iğrenç bi şey oldum ben böyle.
ya yarın diye bir şey yoksa?
ya hayat başka bir şeyin ısınma turuysa?
ya bir daha hiç kar yağmazsa..
2006 yılından beri bir kısmının uludağ sözlük serverlarında kayıtlı olduğu hede hödöler topluluğu.
Tek kelimeyle özetlemek isterdim ama bunu ifade ederken bile kelimeden tasarruf edemiyorum.
Koltuktan kalkıp yatağıma gitmeliyim. ya da hayır belki de koltukta uyumalıyım. önce şu telefonu elimden bırakmalıyım.
bursanın bu "banyonun biri duş aldıktan hemen sonraki halini" andıran havasına başlarım. nedir bu nem yani? odanın bi ucundan öbür ucunu görmek mümkün değil sanırsın sis çöktü buraya. azcık es de uyuyalım aşkım ya. hadi.
Nerde ve kim olmam gerektiğini düşünüyorum. Doğru insan olup olmadìğimi... gerekeni yapip yapmadiğimi... her gece düşünüyorum bunlari. Ama şimdi düşünüyorum da çok uyuşukmuşum be. Neredeyse hiç değişmedim.
kan kan kan kan kan kan.
deniz olsaydı keşke ya da şu şişme havuzlardan. Hava neden bu kadar sıcak olmak zorunda. Uc gun uc gece uyumak istiyorum. şu bütün tozu toprağı uzerinde toplayan siyah kıyafetlerden de nefret ediyorum. Kanatlı bocekler karanlıktan korkuyor mu ki floresan lambanın etrafında kamp kurmuşlar?
uymam hic bir kurala geceleri uyumam. aksama kadar yatarim vaz gecmem hic bir huyumdan.
sigaram var çakmağım yok nasıl yaksam da tüttürsem onu düşünüyorum.
hayatı çok ciddiye alıyoruz, bir avuç sevgiye muhtaçken her birimiz, halen hayatı akışına bırakamıyoruz. Bu kadar boktan olan bir şeyin bu kadar ciddiye alınma sebebini merak ediyorum açıkçası, ve ölmek istiyorum bazen. Tüm bu debdebeleri, koşturmaları, aşkları, hayatı geride bırakıp gitmek... Gerçek aşkı aramıyorum, allahı bulmuşum ya! Ama doğru adamı bekliyorum.kalbim dalgalansın istiyorum, meğer her rüzgar geçiciymiş, şimdi başbaşayım kendimle...
Ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. ne istediğimi bile bilmezken hayatımın kararını nasıl verebilirim? özür dilerim anneciğim, özür dilerim babacığım hiçbir zaman istediğiniz gibi bi çocuk olamadım. ben sizi haketmiyorum.
insanın kendisine önem ve değer veren arkadaşlarının olması ne güzel be! hayatta kalmaya yardımcı gibi.