bugün

2017'ye 2 ay kala yazarların yeni yıldan beklentileridir.

şahsım adına 2017'de evlenmezsem evlilik defterini kapatmak birinci sırada. şayet evlenirsem 2017'de bir bebek haberi almak ikinci sırada.

işimde beklediğim yere yükselmem 2017'ye kalır sanıyorum, bu da üçüncü sırada. çünkü bu kesin.
üçüncü dünya savaşı ümidini taşıyorum.
dert güncellemelerinin son bulması, sigarayı bırakmak, kardeş kavramının hakkını verecek birileri.
Hiçbirşey.

Ne gelirse geliyor ne gidecekse gidiyor zaten.
Eski dışa dönük halime kavuşmam sanırım. Biraz içe kapandım.
Beklentim kendimdendir efendim. Senelerden hayır beklemek de nedir?
Satürn'ün ilişki evimden asssittir olup gitmesiyle adını dağlara yazacağım bir yar bekliyorum. şöyle kıvırcık saçlı, minyon, entelektüel, esprili, zekalı, göbek deliğinden öperek uyandıracağım tatlı bir kız....
Evlilik bekliyorum bu sefer olmalı bayadır bekliyorum. Araba ikinci sırada ama önce iş bulmam ve düzenli 2 ay çalışmam lazım annem söz verdi çalış alıcam dedi. Birde sağlık aslında bu birinci sırada tamam şöyle yapalım.

1- sağlık
2-huzur
3-evlilik mümkünse mantık değil aşk olsun.
4-iş
5-araba
6-evlat
her yıl başında istenip yil sonunda hüsranla biten isteklerdir.
Gelsin hayat bildiği gibi gelsin,
işimiz bu yaşamak
Unuttum bildiğimi doğarken,
Umudum ölmeden hatırlamak
benim ve ailemin mutlu huzurlu sağlıklı olmamız. 2017 dahil tüm gelecekten beklentim budur. sorunsuz sıkıntısız bol muhabbetli bol kahkahalı okumalı gezmeli tozmalı yıllar.
Huzur be usta.
huzur ve güven.
eşeğin siki.
iş. Bu kadar okumaya değecek bir iş.
2017'den dileğim; sol framede malum zaatın isminin , girilen binlerce entry nedeniyle yer alması. Sonucunda bünyede heyacan yaratması, milleti bir kez olsun sevindirmesi.

(bkz: Anladınız siz onu)
(bkz: ölünce beyaz pamuk)
görsel
yoğun iş programı.
daha az ölüm, daha az sömürü... bu kadar karanlık bir çağda YAŞIYORUZ işte...
Çok mutlu, bol paralı, işlerin yolunda gittiği bir yıl istiyorum.
gelmemesi dileğimdir. her yeni gelen bir öncekini aratır oldu...
görsel
Ben yobaz insanlara kültür aktarımı olsun istiyorum. Yeni dünyaya kendilerini alıştırsınlar ona göre hareket etsinler istiyorum eski kafalılık yapmadan zaten zor olan hayatı birbirlerine daha çok zorlaştırmasınlar istiyorum. Özgür düşüncelere destekler verilmesini genç girişimcilerin yanında yürülmesini istiyorum.
değişik bi' şeyler olsun ama artık.
https://youtu.be/MH1-RyusWNg
https://youtu.be/MH1-RyusWNg
azcık umut.