bugün

Aci ama doğrudur. Yüz verse sabaha kadar edeceğim de yüz vermiyor.
sözlüğün gerçeğidir.

aslında kızların gerçeği budur.
Daha denemedim.

Edilmiyormuymuş?
günah günah puuuuuu .
o değilde bugün kırmızı mı yoksa pembe ruj mu sürsem.
farı gri düşünüyorum.
rimel tabii ki siyah olacak.
saçlarımı toplasam mı açık mı bıraksam biraz kararsızım.
valla yalan. benimle düzgün bir sohbete başlayıp seviyesini koruduğu taktirde eğlenmeyen bir yazar var ise gelip suratıma tükürün. bildiğim kadarıyla bi tane bile hemcinsim ile sohbet etmiyorum.

lan bir dakika. haklı başlık. ben bile hemcinslerim ile sohbet etmiyorum demekki gerçekten...

edit: şaka bir yana eklemek istedim. muhabbete direk sikiş sokuş ile girip sizinle insan gibi muhabbet etmemizi beklemeyin lütfen. bir entryme binaen mesaj atan ve düzgün sohbet edebilen nice yazarlarla muhabbetim var benim hatta yıllar önce içip tuhaf bişiler yazan bir yazar arkadaşım dmrtsene sonra gelip özür dilemiş. (osmanlıdaki inceliğe bakar mısınız)

gerek çizgi romanlar olsun gerek mitoloji olsun edebiyat sanat müzik siyaset (ki siyasetten nefret ederim) gibi çeşitli konularda sohbet ettiğim pek çok değerli yazar var burada. kimisi benden yaşça öok büyük kimisi ile aynı yaşlardayım kimisi ise benden küçük benden tavsiye istiyor benimle dertlerini paylaşıyor falan. gidip kızlara sapık sapık mesaj atıyorsunuz sonra haklı bir terso yiyince de kızlar şöyle böyle. amk barzosu kendine bak bi ben ne yapıyorum diye.
Bilgin birikimin yetmiyordur demek isterdim ama maalesef öyle değil. Bir kısmı sohbet etmek istemiyor, bir kısmı sohbet edecekleri kişiyi bulmuştur diğer kısmınında totoları kaldırılmıştır.
Erkeğin öküzlük katsayısı ile orantılı bir durum. Sığır olursan illa ki yüz vermez kadın...
bu zamana kadar kiminle sohbet ettiysem bir kere bile bu konular gündeme gelmedi denirse ne anlama gelir?