bugün

Bir repliği akla getiren sorunsal.
(bkz: Bunu anana sorsana delikanlı)
nerede şu donuz butonu.
Şaka gibi sorular soruyorsunuz..
Çöpe veya ped atık kutuları oluyor bazı düşünceli yerlerde oraya.
Çıkarılan ped yeni takılan pedin ambalajına konulup paketleniyor ve atılıyor.

Gereksiz bilgi için teşekküre gerek yok.
üniversitede kızlı erkekli kaldığımız dönemdi. bir gün tuvalete gireyim dedim. ışığı açtım. kapıyı açtım. ama o da ne. kesif bir koku. çok sivri ve alabildiğine kesif. burun siken cinsten. durup düşündüm. hassiktir dedim çıkayım dışarıda düşüneyim. çıktım, kapıyı da çektim. bir kaç ihtimal vardı. bok olamazdı. o kokuyu biliyordum. bu bilmediğim türden bi kokuydu. acaba biri sadece bir bezle heryeri silmiş o bezi de tuvalette bir yere mi saklamıştı. fakat bu bile kokuyu tariflemek için az kalacak türde bir pislikteydi. işin kötü tarafı koku burnumdan dilime yapışmıştı. sanki ağzımdaydı artık o koku. derin bir nefes çektim. plan belliydi. soluksuz işeyecektim. ciğerlerimi doldurdum. kemerimi çözüp gerekli tüm hazırlığı dışarıda tamamladım. kapıyı açıp olabildiğince uzak mesafeden başladım işemeye. derime işlediğini biliyordum o kokunun. birde duş almam gerekecekti kendimi arınmış hissebilmek için. o sırada nefes almam gerekti. içimdeki havayı olabildiğince yavaş verip hızlı hızlı iki nefes aldım. allahım o nasıl bir kokuydu. ne cesetler ne hayvan parçaları koklamıştım. bu en fenasıydı. gözüm tuvaletteki çöp kutusuna ilişti. kırmızı tonlarında peçeteler vardı. cheddar peyniri ve hamsi buğulama karışımı sıcak bir kokuydu. lanetler ederek çıktım. bu regl bile olamazdı. biri muhtemelen evimde düşük yapmıştı. muhtemelen bebekte o çöpteydi. ve belki benim bebeğim bile olabilirdi. hatırlamak istedim son bir kaç haftamı. ne yazık ki her şey flu idi. açmaya cesaret edemiyordum. çöpü açmayı bırak yaklaşmaya korkuyordum. bebek olamayabilirdi. ama regl en fazla ne kadar kanayabilirdi. ben bir çay bardağı olabileceği düşünüyordum. o da en fazla. umarım öyledir bu arada.

neyse çok kötü kokuyor amk ambalajının içine sokup öyle atın çöpe şunları.

Bide alah kolaylık versin. kolay değil.
güncel Önemli Başlıklar