bugün

kimsenin inanmayacağı durumdur. tamam içinizde yakışıklı, sempatik tipler var, özellikle zirveye gittiğimde görüyordum ben. sohbet, muhabbetten ötesine de gittik ama onlar beni tanımaz şimdi bu nickle, neyse. onların dışında böyle bir durum yok. ne tatlılığı ya, çoğu abazan pislik bunların. buraya düşüncelerini yazmaya, eğlenmeye gelmemişler. bildiğin bir kızı düşürüp yatağa atmak dertleri. o pipilerinizi kesmek lazım aslında sizin. 19-20-21 yaşında çocuklar gelmiş özelden yavşamaya çalışıyorlar. yahu siz kimsiniz veletler. çükünüzden başka şeyler de düşünün az. gidin kitap okuyun, gezin dışarıda. yarın bir gün bu çocuklar evlenecek bir de, ah yazık yazık...
varlığımla katkıda bulunduğum önermedir.
aralarında cglr nickli arkadaşında bulunduğu bir durumdur.
inanılması güç durumdur.
kendimden yola cıkarak haklı bulduğum önermedir.
sokucam artık genellemenize denilen durum..
zirveye hatun düşürürüm umuduyla giden bi kaç sapı görüp şuradaki herkesi karalayan saçma bir zihniyete sahip olmamak gerekir.

--spoiler--
tamam içinizde yakışıklı, sempatik tipler var, özellikle zirveye gittiğimde görüyordum ben. sohbet, muhabbetten ötesine de gittik ama onlar beni tanımaz şimdi bu nickle, neyse.
--spoiler--

hani zaten burada amaç anlatılmış, neyin peşinde olunduğu belli. yapacaksanız bir halt insanları karalamadan yapın.
o kadar tatlılar ki tatlılıktan bayıyorlar .
Henüz ikizler burcu erkeğiyle tanışmamış kişi beyanı.

Brrr..
yazar burada bayan oldugunu, sözlüktekileri de beğenmediğini dile getirmiş. bununla kalmayıp zirveye katıldıgını, sözlükte ona yavşayan tiplerin oldugunu, yaşının da 21+ oldugunu eklemiş.
tulumba tatlısı gibi olmalarıdır.

dışı kıtır kıtır, içi yumuşacık.
Muhabbeti tatlı ve zevk verici yazardır.
Edit: hemen lafı gtünüzden anlamayın.
yazarın kadın olduğunu söylemekten çekinmediği ve bunu da neden abarttıklarını anlayamadığı söylediği durum. erkekler tatlı mı? tabii ki hayır..
(bkz: ay ben gülerim)
şok gazetesi manşeti.
Alakası yoktur.
(bkz: ben)
benim üyeliğimle beraber sözlük erkeklerine gelen güzel bir sıfat . *
entry giren erkek tatlılığı önermesini de sunarsak abazalığı milli bir mesleğe çevirmiş olacağız.
gerçekten enteresan.
gülünesi başlık.
annelerimizin deyimiyle tatlıyız yoksa bir mahmut tuncerden farkımız yok.
doğrudur.

(bkz: kendimden biliyorum)
tadına mı baktın hemşerim ne bu ayak bu sevimlilik gösterisi, neysen osun, olayı büyütmeye sulandırmaya gerek yok dememize neden olan tespittir.
Daha cok bende kaynakli bir durumdur diye tum erkek yazarları dusundurecek soylemdir. Itibar etmeyiniz onlara sadece ben yetirim tatli olarak. Allahini seven kiz ozelden mesaj atsin.
Ağır hakaret içeren önerme.

(bkz: künefe)
(bkz: tulumba tatlısı)
(bkz: kabak tatlısı)
Birçok genelleme gibi buda yanlıştır.Kanıtlanamaz kanıtlanması teklif dahil edilmesi saçma bir önermedir.
güncel Önemli Başlıklar